Wrocławski Teatr Komedia zagra na Scenie Letniej Impartu. Wstęp wolny

Wrocławski Teatr Komedia zagra na Scenie Letniej Impartu. Wstęp wolny

W sobotę Wrocławski Teatr Komedia zaprasza na spektakl Jacka Chmielnika „Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka”. Artyści wystąpią na Letniej Scenie Impartu przy ulicy Mazowieckiej 17.

Wrocławski Teatr Komedia

kadr z Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka

Na widowni pod chmurką jest pewno bezpieczniej niż w sali teatralnej. To także świetna okazja, by bliżej poznać zasady panujące w tym teatrze. Wojtek Dąbrowski zawsze zachęca, by śmiać się głośno, wtedy gdy coś was śmieszy. Wrocławski Teatr Komedia preferuje wspólną dobrą zabawę i naturalne reakcje publiczności. Brawa i kwiaty dla aktorów oczywiście po spektaklu.

Ciężko teraz aktorom ze względu na ograniczenia sanitarne. Sale wypełnione w połowie i obawa przed zarazą. Na świeżym powietrzu zawsze łatwiej zachować bezpieczny dystans. A przecież w trudnych czasach śmiech to najlepsza terapia. Zatem wybieracie się na darmowy spektakl? Oczywiście warto zabrać ze sobą własne siedzisko lub krzesełko. Spektakl trwa 75 minut. Pogoda zapowiada się wspaniała, prawdziwie letnia.

TUTAJ znajdziecie zaproszenie do obejrzenia spektaklu.

W doskonały nastrój na pewno wprowadzą publiczność brawurowo odtwarzający role: Wojciech Dąbrowski (psycholog kliniczny), Paweł Okoński (pacjent) i Monika Gruszczyńska (śpiewająca asystentka). O tym, że seks jest ważny, nie trzeba nikogo przekonywać. Jak będzie wyglądał wykład w wykonaniu Wojtka Dąbrowskiego, przekonacie się sami podczas spektaklu. Czy pacjent z widowni także zaakceptuje metody psychoterapii będziecie wiedzieli już w sobotę.

Wstęp na spektakl wolny.

To nie jedyne wystawienie tego spektaklu na Scenie Letniej Impartu. Jeśli z jakichś powodów nie chcecie wybierać się najbliższą sobotę, to możecie obejrzeć spektakl przez kolejne trzy soboty lipca. A może, jeśli spodoba się wam zabawa w trakcie przedstawienie, to pójdziecie jeszcze raz i jeszcze raz?

Czytaj także o działalności muzeów

A na dodatek idealnie się składa. Panowie w najbliższą sobotę mogą oglądać na Eurosport 1 zmagania Roberta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec, a panie w tym czasie mają świetnie przedstawienie Wrocławskiego Teatru Komedia. Radzimy zapisać w terminarzu. Scena letnia Impartu przy Mazowieckiej we Wrocławiu sobota (4 lipca) o godzina 21:00.
Polecamy.

tekst Jerzy Dudzik, zdjęcia Wrocławski Teatr Komedia

 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds