Casting do trzeciej edycji Sanatorium miłości TVP trwa tylko do 10 lipca!

Casting do trzeciej edycji Sanatorium miłości TVP trwa tylko do 10 lipca!

Sanatorium Miłości casting do III edycji już ruszył! Formuła programu jest następująca: do sanatorium przyjeżdża dwanaście osób pochodzących z różnych zakątków Polski osób. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn stanu wolnego przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w uzdrowisku. Czy połączy ich miłość? A może przyjaźń? 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Wszyscy seniorzy, którzy chcą odmienić swoje życie, mogą już wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres: sanatoriummilosci@tvp.pl. Nie zwlekaj nabór trwa tylko do 10 lipca.

Casting do Sanatorium Miłości – KRYTERIA

Jakie warunki należy spełnić, aby zgłosić swoją kandydaturę? Przede wszystkim należy być stanu wolnego i należeć do grupy 60+. Nie ma górnej granicy wieku.

Casting do Sanatorium Miłości – ZGŁOSZENIA

W zgłoszeniu przesyłamy krótki opis naszej osoby, w tym zainteresowań i pasji. Dołączamy kilka zdjęć. Podajemy dane kontaktowe, czyli miejsce zamieszkania, numer telefonu, aby organizatorzy mogli bez problemu skontaktować się z wybranymi kandydatami i zaprosić ich do dalszego etapu castingu. Szczegółowy regulamin znajdziecie w linku: https://bit.ly/39kctXS

Sanatorium miłości TVP  strona na Facebooku i więcej informacji.

Może Cię zainteresować:

Miłość w sanatorium po koronawirusie. Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz z Sanatorium Miłości

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds