Wygraj z Alzheimerem. Dale Bredesen

Z badań wynika, że za 15 lat w Polsce będzie ponad milion osób chorych na alzheimera. Obecnie problem ten dotyczy 400 tysięcy ludzi w naszym kraju.

Choroba Alzheimera budzi w nas grozę ze względu na swoje okrucieństwo. Osoby nią dotknięte powoli są pozbawiane wspomnień, samodzielności, jasności umysłu. Alzheimer terroryzuje zarówno chorych, jak i ich najbliższych.
Zaproponowany przez dr. Dale’a Bredesena w książce Wygraj z alzheimerem program „naprawczy”, pozwala usystematyzować proces leczenia i skutecznie walczyć z pogarszającą się sprawnością umysłową. Z grupy pierwszych 10 osób stosujących się do programu, u 9 wykazano znaczącą poprawę już w 3 do 6 miesięcy po jego rozpoczęciu. Według wielu pacjentów eksperymentalny program Bredesena odwrócił u nich bieg choroby i pozwolił na normalne życie!
„ReCODE to spersonalizowany i kompleksowy program, który daje nadzieję na opracowanie skuteczniejszej drogi leczenia. (…) Książka Wygraj z alzheimerem zainteresuje naukowców oraz lekarzy, chorych oraz ich opiekunów”. Zbigniew Tomczak, Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds