Zajęcia dla seniorów z Jerzym Skoczylasem

Zajęcia dla seniorów z Jerzym Skoczylasem, gwiazdą Kabaretu Elita, ruszają dziś w Przestrzeni Trzeciego Wieku na pl. Solidarności we Wrocławiu. To spotkania, które zapowiadała podczas prowadzonej przez kabareciarza inauguracji wrocławskich Dni Seniora, Dorota Feliks dyrektor WCRS.

Dyrektor WCRS Dorota Feliks zapowiada zajęcia artystyczne dla seniorów z Jerzym Skoczylasem. Uroczysta Inauguracja Dni Seniora 2019 r. Wrocław.

Zajęcia skierowane są do osób starszych, które są zainteresowane sztuką kabaretową. Będą okazją do zapoznania się z twórczością satyryczną czy historią kabaretu literackiego w Polsce. Jedno ze spotkań poświęcone będzie Studiu 202. Jerzy Skoczylas podzieli się z uczestnikami zajęć wiedzą i warsztatem, dowiemy się m.in. jak pisać teksty i piosenki kabaretowe. Gościć mają także inni twórcy, ludzie sceny i radia. Organizatorzy liczą, że cykl warsztatów stanie się inspiracją do pisania własnych tekstów przez seniorów, a zwieńczeniem cyklu będzie autorski spektakl kabaretowy, napisany i zagrany przez uczestników.  Serdecznie zapraszamy i polecamy gorąco. Wstęp wolny – nie obowiązują zapisy!

W planach jest ponad 15 spotkań, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Pierwsze spotkanie 07.10.2019 r. (poniedziałek), wstęp wolny – nie obowiązują zapisy!

Godzina: 13.00-14.00, Miejsce: PTW pl. Solidarności 1/3/5, Wrocław, sala 403, IV piętro

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds