Zaszczepionym łatwiej. Zaszczep się!

Zaszczepionym łatwiej. Zaszczep się!

Już właściwie nie ma kolejek do szczepień. Zaszczep się, tak jest wygodniej.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Loteria dla zaszczepionych

Zaszczepieni

Zaszczep się i wygrywaj

Od 1 lipca można bawić się w loterię i sprawdzić, czy masz szczęście. Tak właściwie to już masz, bo zostałeś zaszczepiony. Jeśli do tej pory nie zachorowałeś, to także jesteś szczęśliwcem. A skoro dopisuje szczęście, to spróbuj jeszcze raz. Teraz możesz sprawdzić, czy wśród tych milionów zaszczepionych tobie dopisze szczęście i wygrasz nagrodę główną, milion.

Do loterii zaszczepionych może przystąpić każda osoba pełnoletnia, która jest w pełni zaszczepiona. Totalizator Sportowy, który jest organizatorem loterii, zapewnia, że nagrody są atrakcyjne. Do wygrania będą pieniądze, hulajnogi, samochody. Codziennie będą losowane nagrody po 200 i 500 złotych odpowiednia co 500 i 2000 osób. Nagrody tygodniowe to po 50 tysięcy dla sześćdziesięciu szczęśliwców. Nagrody miesięczne po 100 tysięcy złotych dla 6 wylosowanych i dodatkowo 6 samochodów Toyota Corolla.

Nagrodami finałowymi są 2 wygrane po 1 milion złotych i dwa samochody Toyota C-HR.  Loteria trwa od 1 lipca do 30 września. Losowanie finałowe odbędzie się 6 października 2021. Spróbuj szczęścia. Aby wziąć udział w loterii, musisz zalogować się na Internetowe Konto Pacjenta i na swoim profilu potwierdzić udział. Nie masz konta w IKP, to załóż przy pomocy Profilu Zaufanego. Nie masz Profilu Zaufanego, to wybierz się do urzędu lub banku i sobie załóż. Ta loteria także służy do zbierania informacji przez państwo. Tutaj więcej szczegółów.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Wyjazdy na wakacje

Po kraju możemy sobie wakacjować bez paszportów Covid, ale już za granicą lepiej posiadać takowy. Szybko zmieniają się zasady poruszania się turystów i może się zdarzyć, że będziesz musiał wykonywać testy. A to kosztuje. Zdecydowanie bezpieczniej taniej jest zaszczepić się przed wyjazdem i wprowadzić do telefonu covidowy paszport.

W gastronomii, na weselach, koncertach

Lokale gastronomiczne mają ograniczoną liczbę miejsc, jednak te ograniczenia nie dotyczą osób zaszczepionych. Zaszczepieni nie są wliczani do limitu. Świat coraz bardziej dzieli się na tych, co się zaszczepili i na tych opornych. Państwa i Unia Europejska nie po to wydały miliardy euro, by teraz nie przymuszać do zaszczepienia. Urzędnicy mają swoje sposoby i w końcu doprowadzą do tego, byś się zaszczepił. Tak jak nie ma ucieczki od płacenia podatków.

Sam sobie wybierasz, czy chcesz wygodniej poruszać się po świecie, czy też narażać siebie i innych na ciężki przebieg choroby. To ty podejmujesz decyzję. Jednak namawiamy, zaszczep się.

Czy maseczki ochroniły przed grypą?

Hura, grypa mniej groźna

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds