1 października cała Warszawa świętuje Międzynarodowy Dzień Osób Starszych!

Zapraszamy na JARMARK KREATYWNOŚCI’ 2017. Joga śmiechu, warsztaty kaligrafii, lekcja esperanto, bezpłatne konsultacje medyczne – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na seniorów 1 października w godzinach 11:00 do 16:00 w Ogrodzie Saskim. Organizatorem Międzynarodowego Dnia Osób Starszych jest Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich”, które działa w Polsce na dla seniorów już od 15 lat.

5 Przyświecają nam dwa cele – edukacja i świetna zabawa. Oprócz integracji na świeżym powietrzu w piknikowej atmosferze zbieramy w jednym miejscu szeroką ofertę aktywności i usług, które oferują seniorom organizacje pozarządowe, instytucje i firmy – mówi Joanna Mielczarek, dyrektor Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich”.

Każdy z ponad 50. wystawców ma na ten dzień przygotowaną specjalną ofertę dla odwiedzających, a wielu z nich organizuje bezpłatne zajęcia i warsztaty. Stwarzając możliwość spróbowania oryginalnych form aktywności jak energetyczne ćwiczenia Tai-chi, joga śmiechu czy warsztaty rękodzieła chcemy rozbudzić kreatywność osób starszych i otworzyć ich na nowe doświadczenia. – dodaje Joanna Mielczarek.

Na gości czeka również bogaty program artystyczny. Na scenie zagoszczą Wojciech Dąbrowski z Wielkim Finałem Festiwalu M.Fogga, Michał Fogg z Retro Potańcówką oraz ulubiona DJ Wika. Na miejscu będzie można zakupić piknikowe smakołyki w dobrej cenie i napić się darmowej kawy.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych to nie tylko święto seniorów, ale również ich rodzin, przyjaciół i sympatyków – okazja do podziękowania im za obecność, mądrość, doświadczenia i pogodę ducha, którymi na co dzień się z nami dzielą. Wszyscy są tu mile widziani! Zapiszcie koniecznie do kalendarza: niedziela, 1 października, godz.11-16, Ogród Saski, Warszawa. Nie może Was tam zabraknąć! – zachęca J. Mielczarek

4 2

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds