20 lat minęło …

Nadwiślańska Agencja Turystyczna (NAT), znana czytelnikom Gazety Senior – jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich sieci hotelowych w Polsce świętowała już 20 rocznicę działalności. Jubileusz był okazją do podsumowań osiągnięć i rozwoju Spółki. Był też okazją do podziękowań dla Pracowników, Zarządu –na którego czele od początku istnienia firmy stoi Piotr Wilchelm, a także nagród i odznaczeń m.in. za zasługi dla turystyki.

Nadwiślańska Agencja Turystyczna (NAT)

Spółka oficjalną działalność rozpoczęła w 1997 roku na bazie 5 obiektów wypoczynkowych. Obecnie NAT posiada 17 obiektów (7 hoteli i 10 ośrodków wypoczynkowych) w Polsce (ponad 4500 miejsc noclegowych) oraz Stację Narciarską Cieńków w Wiśle. Przez 20 lat NAT zaufało ok. milion klientów z kraju i zagranic, z czego ponad pół miliona to stali klienci. Zgodnie z planami, po skategoryzowaniu wszystkich obiektów NAT będzie trzecią POLSKĄ SIECIĄ HOTELOWĄ !
NAT w kilku zdaniach to: wyjątkowe lokalizacje. Najpiękniejsze polskie plaże, czyste jeziora, góry, coraz lepsza jakość obiektów – baseny, gabinety, pokoje, inwestycje oraz ulepszanie standardów obsługi, kategoryzacje polska, domowa, zdrowa i smaczna kuchnia, profesjonalne usługi profilaktyczno – lecznicze i sanatoryjne. Okrągły jubileusz NAT świętował w Tychach, gdzie znajduje się główna siedziba Spółki, wspólnie ze swoimi sympatykami, klientami, kontrahentami i licznie zaproszonymi gośćmi – przedstawicielami spółek górniczych oraz organizacjami gospodarczymi, samorządowcami, Radą Nadzorczą, reprezentacją Polskiej Izby Turystyki . Nie zabrakło też pracowników. Listy gratulacyjne na jubileusz 20-lecia spółki nadesłali m.in. Grzegorz Tobiszowski – wiceminister energii i pełnomocnik rządu ds. restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego oraz Witold Bańka – minister sportu.
Przy dźwiękach górniczej orkiestry dętej KWK Piast w Bieruniu wszystkich Gości witał Zarząd Spółki. Galę uświetnił koncert Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy – Aukso (jednej z najlepszych w Europie orkiestr kameralnych) pod batutą Marka Mosia i w aranżacji Hadriana Tabęckiego. Koncert pt. „Tango Attack” porywał zgromadzonych na jubileuszu Gości. Zgodnie z zapowiedziami Spółka nie przestaje się rozwijać. Prezes Zarządu – Piotr Wilchelm mówił o ambitnych planach i dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, a te są imponujące. Cały zespół dołoży wszelkich starań, aby przez podnoszenie standardu obiektów, ulepszanie jakości usług, rozszerzanie oferty, oraz podnoszenie kultury obsługi klienta udowadniać, że wypoczynek w Polsce może być udany.

Anna Drabek/red. GS

Nadwiślańska Agencja Turystyczna (NAT) Nadwiślańska Agencja Turystyczna (NAT) N

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds