Bezsenność – bezpłatne konsultacje i badania

Jeśli cierpisz z powodu bezsenności, częstego wybudzania się w nocy, masz problemy z zasypianiem lub zbyt wczesnym wybudzaniem się, sen nie daje wypoczynku ? A taki stan nie jest jednorazowym przypadkiem – nie ignoruj tego!

Bezsenność bezpłatne konsultacje

Fotolia

Bezsenność to dziś poważny problem społeczny. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) bezsenność jest jedną z najczęściej diagnozowanych dolegliwości. Na problemy ze snem skarży się coraz większa liczba osób na całym świecie, to częsty problem seniorów. Dlatego dziś zapraszamy na bezpłatne konsultacje i badania, które pozwolą ocenić wpływ BEZSENNOŚCI na jakość i sprawność codziennego funkcjonowania. Podczas wizyty przeprowadzona zostanie bezpłatnie kompleksowa ocena zdrowia i snu:

  • badanie, konsultacja lekarska
  • EKG
  • BMI 
  • kwestionariusz bezdechu sennego
  • testy psychologiczne oceniające wpływ bezsenności na funkcjonowanie w ciągu dnia
  • przy konieczności poszerzenia badań diagnostycznych, bezpłatne wykonanie badania polisomnografii (całonocne badanie snu – do decyzji lekarza prowadzącego).
Reklama Reklama SU Bałtyk

Cierpisz na bezsenność. Zgłoś się już dziś!

tel. 58 719 22 22 (Rejestracja, liczba miejsc ograniczona)

Adres Poradni prowadzącej badania: Poradnia Zdrowia Psychicznego, Gdańsk, Nowy Port, ul. Na Zaspę 3 (Wejście od ul. Władysława IV 5)

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds