#DużoZdrowia dla Babć i Dziadków. Przyjdź na bezpłatne badania!

#DużoZdrowia dla Babć i Dziadków. Przyjdź na bezpłatne badania!

W jednym miejscu, bez rejestracji, a co najważniejsze – bezpłatnie. Już w najbliższą sobotę w Magnolia Park z okazji Dnia Babci i Dziadka rusza dzień bezpłatnych badań i porad medycznych. Sprawdźcie, co będą badać specjaliści!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

#DużoZdrowia. Takie życzenia najczęściej składamy Babciom i Dziadkom. Magnolia Park wspólnie z Fundacją Veritas organizuje bezpłatne badania i konsultacje medyczne dla seniorów. To już kolejna taka akcja.

22 stycznia w godzinach 10.00-16.00 w ramach Miasteczka Zdrowia będzie można m.in. wykonać badanie wzroku oraz skorzystać z porad optometrysty oraz konsultacji z fizjoterapeutą. Na miejscu wszystkim zainteresowanym zostanie zaproponowane sprawdzenie ciśnienia krwi, poziomu glukozy czy cholesterolu. Będzie można także otrzymać również zaproszenie na badanie fibroskanem, które jest nieinwazyjną metodą pomiaru stopnia zwłóknienia oraz stłuszczenia wątroby. – Obecnie szczególnie musimy zadbać o zdrowie naszych seniorów, dlatego w Dzień Babci i Dziadka zapraszamy ich na bezpłatne badania. Zawsze naszym babciom i dziadkom składamy życzenia „dużo zdrowia”, teraz możemy słowa zamienić w czyn – mówi Paweł Zabilski, przedstawiciel Fundacji Veritas.

#DużoZdrowia to nie tylko badania, ale także seminaria dotyczące zdrowia. W ramach akcji eksperci udzielą rad dotyczących zdrowego trybu życia oraz sportu dla seniorów. Dodatkowo będzie można obejrzeć pokazy jogi i zumby. – Każda inicjatywa związana z promocją zdrowia ma duże wsparcie ze strony Magnolia Park. Zapraszamy wszystkich seniorów do skorzystania z bezpłatnych badań odbywających się na terenie naszego centrum w najbliższą sobotę. Nie ma chyba lepszego prezentu na Dzień Babci i Dziadka niż troska o ich zdrowie – zaprasza Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park.

Stanowiska specjalistów akcji #DużoZdrowia staną przy wejściu do centrum z ulicy Legnickiej i będą dostępne dla seniorów w godzinach 10.00-16.00.

Obsługiwanie własnego ciała wcale nie jest proste. Z biegiem czasu zmieniają się sposoby działania różnych organów, ale przyzwyczajenia z młodości zostają. Mamy problemy z układem ruchu, z deformacje sprawiają ból. Warto porozmawiać z tymi, którzy są bliżej medycyny i mają większą wiedzę. Poinformowani decydują trafniej.

Informacja prasowa

Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera

Pobyt w sanatorium – pomysł na prezent nie tylko na Dzień Babci i Dziadka [Uzdrowiska Kłodzkie, Dolny Śląsk]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds