Gazeta Senior październikowy numer 10/2019

Październikowy numer Gazety Senior otwiera wywiad z Barbarą Borucką znaną jako Mądra babcia. W rozmowie znajdziecie wiele praktycznych porad i trochę kuchni pracy Mądrej Babci. Choć mądry babcing, jak nazywa to zjawisko okładkowa bohaterka, rozpoczął się w Internecie, dziś trafia pod strzechy także w postaci tradycyjnej książki. Duża czcionka bardzo ułatwia lekturę. Polecamy! 

Światowy Dzień Choroby Alzheimera 

21. września obchodziliśmy Światowy Dzień Choroby Alzheimera. Nie chcemy, aby tak ważna data zaznaczyła się tylko kilkoma wzmiankami w mediach o trudnym losie chorych i ich opiekunów. Dlatego w tym numerze znajdziecie dodatek o chorobie Alzheimera, a w nim wskazówki dot. pierwszych niepokojących objawów, prawdziwe historie chorych i ich opiekunów, najnowsze doniesienia naukowe oraz refleksje naszych redaktorek-seniorek. Gorąco polecamy lekturę.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Międzynarodowy Festiwal „Energia Dojrzałości” BIAŁORUŚ

Jak mało wiemy o naszych sąsiadach z Białorusi uświadomiła nam wizyta redaktora „Gazety Senior” w Mińsku na Międzynarodowym Festiwalu „Energia Dojrzałości”. Relację z wydarzenia i garść refleksji znajdziecie w materiale naszego korespondenta Andrzeja Wasilewskiego.

Reklama Jesienny Rejs Seniora

Ku refleksji

Wystawa po/wy/miary, czyli ludzie ludziom. Jeżeli będziecie we Wrocławiu do 24 listopada br., koniecznie zajrzyjcie na wystawę po/wy/miary do Pawilonu 4 Kopuł. O czym rzecz? Kilka słów skreślił Jerzy Dudzik.

Patronat medialny Patronat medialny Telefon Zaufania

Wydarzenia senioralne JESIEŃ 2019 

Jesień to moc wydarzeń senioralnych. Wciąż trwają Dni Seniora we Wrocławiu, za chwilę rozpoczną się Senioralni.Poznań, zapraszamy na Targi Seniora w Krakowie i na Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR. Stolica również zachęca do udziału w Warszawskich Dniach Seniora, zapraszamy na Jarmark Kreatywności organizowany przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Szczegóły w numerze, a także na bieżąco na stronie internetowej GazetaSenior.pl i Facebooku.

Seniorzy seniorom

Ponadto w aktualnym numerze mnóstwo ciekawych artykułów od redaktorów-seniorów. Pamiętacie, że „Gazetę Senior” tworzą dla Was seniorzy?

Prenumerata Gazety Senior na 2020 r. z dostawą do skrzynki pocztowej

Jeżeli chcecie czytać „Gazetę Senior”, miesięcznik jest dostępny w płatnej prenumeracie za pośrednictwem Poczty Polskiej, którą można zamówić w każdym urzędzie pocztowym lub na stronie internetowej poczty polskiej: www.prenumerata.poczta-polska.pl. Zapisy na prenumeraty na 2020 r. ruszą w październiku i potrwają do 25 listopada br. Tylko do końca roku można zamówić prenumeratę na cały kolejny rok 2020. Koszt pojedynczego egzemplarza w prenumeracie z dostawą do skrzynki pocztowej to 4 zł. 

Gazeta Senior, wydanie październik 2019 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ 

Gazeta Senior Październik 2019 W oczekiwaniu na numer listopadowy, który ukaże się 30 października, zapraszamy na portal GazetaSenior.pl i na Facebookowy Fan Page Gazety Senior.

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds