Gazeta Senior wydanie grudzień 12/2020

Covid-19 zagraża naszemu zdrowiu i życiu, ale pandemia dokonała także wielkiego spustoszenia w naszych głowach. Jak się temu przeciwstawić? Co robić? Zapraszamy do artykułów redaktorów-seniorów. Każdy z nich na swój sposób zmaga się z nową codziennością, dziś dzielą się z Czytelnikami swoimi sposobami na wirusa frustracji i zmęczenia.

Seniorzy z Koszalina robią furorę w sieci

Jedną z polecanych przez nas nowości jest teledysk muzykujących seniorów z Koszalina i piosenka pt. W domu jest fajnie. Musicie to zobaczyć! Efekt to solidna dawka pozytywnej, senioralnej energii!

Reklama Reklama SU Bałtyk

„Ścieżki losu” Andrzeja Wasilewskiego

Nasz redakcyjny kolega Andrzej Wasilewski wydał swoją kolejną książkę. Jest to saga obejmująca okres „od niepodległości do niepodległości” (1918-1989) przez pryzmat dwóch rodzin, które stają się jedną rodziną, ale nie bardzo im to wychodzi. O licznych inspiracjach i motywacjach, procesie tworzenia książki od napisania do wydania „Ścieżek losu” rozmawiamy z autorem. Gorąco polecamy książkę także jako prezent pod choinkę.

Reklama Reklama PolisyTravel

Święta i bezpieczne zamawianie prezentów

Święta za pasem, pewnie inne niż zwykle. Ale już dziś prezentujemy kilka propozycji na prezent, które można zamówić bezpiecznie przez telefon, bez wychodzenia z domu!

Gazeta Senior grudzień 2020 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds