Gazetka Biedronka – promocje na wyciągnięcie ręki!

Gazetka Biedronka – promocje na wyciągnięcie ręki!

Chyba nie ma w Polsce bardziej znanego i lubianego sklepu wśród „spożywczaków”, niż Biedronka. To właśnie ten market, ponad połowa z nas wybiera jako miejsce cotygodniowych zakupów. Biedronka doceniana jest za niskie ceny i szeroki wybór produktów. Jaka jest historia tego sklepu i jak można oszczędzać na zakupach dzięki gazetce Biedronki? Przekonaj się!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Historia sklepu Biedronka

Historia sieci sklepów Biedronka zapoczątkowana została przez polskiego przedsiębiorcę Mariusza Świtalskiego, właściciela Elektromisu – przedsiębiorstwo zajmujące się handlem hurtowym, a pierwszy market został otworzony 6 kwietnia 1995 roku przy ulicy Newtona w Poznaniu. W 1997 roku, kiedy na polskim rynku istniało już 210 sklepów Biedronka, przedsiębiorstwem zainteresowała się portugalska firma Jeronimo Martins, która postanowiła odkupić sieć sklepów od ówczesnego właściciela. Od tamtej pory zauważyć można było dynamiczny rozwój marki – do 2012 roku na rynku funkcjonowało już 2000 sklepów tej sieci, a w 2019 otworzony został market numer 3000.

Co ciekawe, na polskim rynku w tym samym czasie funkcjonowało 120 punktów sprzedaży dużej, niemieckiej sieci sklepów Plus, znanej na całym świecie. W 2008 roku przedsiębiorstwo Jeronimo Martins przejęło również i te supermarkety, które następnie przekształciło w kolejne sklepy sieci Biedronka. Na polskim rynku z roku na rok przybywa coraz kolejnych punktów sprzedaży Biedronki, która obecnie uchodzi za największą sieć detaliczną w Polsce. Liczba placówek na koniec drugiego kwartału 2022 roku osiągnęła stan aż 3283 sklepów rozmieszczonych w 1100 miejscowościach.

Jak oszczędzać na zakupach?

Zakupy w Biedronce dla wielu stały się codziennością – sieć zyskuje coraz to nowszych zadowolonych klientów, którzy postawili na niskie ceny i dobrej jakości produkty. Przez 27 lat działalności marka wyrobiła sobie uznanie wśród klientów, którzy niezwykle cenią dostępność produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Co więcej, Biedronka współpracuje z ponad 1000 polskich dostawców, zapewniając swoim klientom codziennie ogromny wybór najlepszych produktów.

Gazetka Biedronka dostarcza wiele korzystnych promocji i ofert, które pozwolą jeszcze bardziej zaoszczędzić na zakupach. Nie da się zaprzeczyć, że mając dostęp do pełnej oferty asortymentu sklepów, łatwiej jest zaplanować zakupy zgodnie z własnymi potrzebami, nie wydając przy tym nadprogramowych pieniędzy na produkty spoza listy. Dodatkowo Biedronka, aby jeszcze bardziej zadowolić swoich klientów, oferuje aż dwa rodzaje gazetek promocyjnych. Pierwsze z nich przedstawiają wszelkie korzystne oferty i promocje produktów spożywczych, a także przemysłowych, w tym kosmetyków, obowiązujące na dany tydzień. Z kolei druga gazetka Biedronka to „Okazje tygodnia”, czyli zbiór produktów takich jak sprzęty domowe, odzież, dodatki, akcesoria domowe, tekstylia, zabawki dla dzieci, artykuły szkolne, czy drobne sprzęty RTV i AGD.

Warto wspomnieć, że gazetka Biedronka to nie jedyne źródło atrakcyjnych promocji sklepu. Obok promocyjnych ulotek, warto dołączyć do programu lojalnościowego „Moja Biedronka”, który swoim uczestnikom daje dostęp do jeszcze większej liczby korzystnych promocji i akcji. Dodatkowo gazetka promocyjna Biedronki każdorazowo zawiera ofertę skierowaną wyłącznie do użytkowników karty „Moja Biedronka”

Gazetka Biedronka – wszystkie promocje w jednym miejscu

W sieci sklepów Biedronka znajdziemy wiele produktów nie tylko od polskich dostawców – przedsiębiorstwo współpracuje także i dostarcza produkty od cenionych na całym świecie producentów żywności oraz chemii gospodarczej. Gazetka Biedronka, przedstawiając listę promocyjnych artykułów, daje szeroki wybór produktów w niskich cenach, z których warto korzystać, aby nie przepłacać.

Warto zaufać sprawdzonej marce i wysokiej jakości produktów. Dzięki szerokiej ofercie artykułów obejmujących produkty spożywcze, kosmetyki, chemię oraz przede wszystkim świeżą żywność, dostępnych na półkach uwielbianego przez Polaków supermarketu, marka Biedronki wyrobiła sobie niepodważalną reputację. Gazetka Biedronka to nie tylko świetny sposób na oszczędzanie – świadomy wybór i niskie ceny to podstawa udanych zakupów i gwarancja powrotu klienta. Skorzystaj z promocyjnych gazetek Biedronki online na stronie blix.pl i przekonaj się o atrakcyjnych cenach produktów sprawdzonych marek!

Artykuł partnerski

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds