„Gdzie poniesie wiatr” Kristin Hannah. Nowa powieść autorki bestsellerów

„Gdzie poniesie wiatr” Kristin Hannah. Nowa powieść autorki bestsellerów

Nowa powieść KRISTIN HANNAH, autorki bestsellerów “Słowik”, “Wielka samotność”, “Zimowy ogród” i „Firefly Lane” – książki, na podstawie której powstał serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Jaką cenę ma amerykański sen?

Teksas, rok 1934. Miliony ludzi pozostają bez pracy, a susza pustoszy Wielkie Równiny. Rolnicy walczą o zachowanie ziemi i dobytku. Plony są niskie, studnie wysychają, a burze pyłowe niszczą wszystko na swojej drodze.

W tych niepewnych, niebezpiecznych czasach Elsa Martinelli musi dokonać bolesnego wyboru: walczyć o ziemię, którą kocha, czy udać się do Kalifornii w poszukiwaniu lepszego życia?  „Gdzie poniesie wiatr” to niezapomniany obraz „amerykańskiego snu”, widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia.

Kristin Hannah pokazuje rzeczywistość Wielkiego Kryzysu i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i na tych, którzy nie mają zupełnie nic.

„Mistrzyni słowa, Kristin Hannah, przypomina nam, że ludzkie serca i nasza ziemia są tak samo silne, a jednocześnie równie delikatne, jak zmiana kierunku wiatru. Powieść na czasie, eksponująca wagę i  kruchość natury”  –  Delia Owens, autorka bestsellerowej powieści „Gdzie śpiewają raki”

Może Cię zainteresować:

Firefly lane – opowieść o przyjaźni, która przetrwa wszystko. Bestseller NYT i serial Netflixa

Prawdziwe kolory to skłaniająca do refleksji, poruszająca powieść Kristin Hannah

Zimowy Ogród – wciągająca powieść o kobietach

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds