obrazy nie zostały wyświetlone
“Gdzie poniesie wiatr” Kristin Hannah. Nowa powieść autorki bestsellerów

“Gdzie poniesie wiatr” Kristin Hannah. Nowa powieść autorki bestsellerów

Nowa powieść KRISTIN HANNAH, autorki bestsellerów “Słowik”, “Wielka samotność”, “Zimowy ogród” i “Firefly Lane” – książki, na podstawie której powstał serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Jaką cenę ma amerykański sen?

Teksas, rok 1934. Miliony ludzi pozostają bez pracy, a susza pustoszy Wielkie Równiny. Rolnicy walczą o zachowanie ziemi i dobytku. Plony są niskie, studnie wysychają, a burze pyłowe niszczą wszystko na swojej drodze.

W tych niepewnych, niebezpiecznych czasach Elsa Martinelli musi dokonać bolesnego wyboru: walczyć o ziemię, którą kocha, czy udać się do Kalifornii w poszukiwaniu lepszego życia?  „Gdzie poniesie wiatr” to niezapomniany obraz „amerykańskiego snu”, widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia.

Kristin Hannah pokazuje rzeczywistość Wielkiego Kryzysu i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i na tych, którzy nie mają zupełnie nic.

„Mistrzyni słowa, Kristin Hannah, przypomina nam, że ludzkie serca i nasza ziemia są tak samo silne, a jednocześnie równie delikatne, jak zmiana kierunku wiatru. Powieść na czasie, eksponująca wagę i  kruchość natury”  –  Delia Owens, autorka bestsellerowej powieści „Gdzie śpiewają raki”

Może Cię zainteresować:

Firefly lane – opowieść o przyjaźni, która przetrwa wszystko. Bestseller NYT i serial Netflixa

Prawdziwe kolory to skłaniająca do refleksji, poruszająca powieść Kristin Hannah

Zimowy Ogród – wciągająca powieść o kobietach

Kategorie
Udostępnij