Głośniej się nie da?

Głośniej się nie da?

Głośniej się nie da? Kolejna premiera we Wrocławskim Teatrze Lalek.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl

Już wiemy, że to wspaniałe przedstawienie. Wiemy także, że premiera odbędzie się 3 czerwca. Wiemy także, że na premierę i na kolejne spektakle zostało niewiele biletów. Teatr Lalek we Wrocławiu zwykle jest wypełniony po brzegi. Dla wszystkich babć i dziadków takie wspólne oglądanie z wnukami przedstawień teatralnych dla dzieci jest niezapomnianym wydarzeniem. Wystarczy wybrać się raz, by przekonać się do przedstawień oglądanych wspólnie z żywiołowo reagującą widownią. Mnóstwo dziecięcej otwartości i żywiołowych reakcji. Naprawdę warto.

Głośniej się nie da?

Dorośli zwykle uciekają od hałasu, chyba że to dudniąca basami ulubiona muzyka. Poczuć muzykę całym sobą. Niektórzy potrzebują takich doznań. Dzieci mają zdecydowanie lepszy słuch, zatem im głośnie dźwięki nie przeszkadzają, a nawet służą do dominowania w swoim środowisku. Jak pogodzić zabawę dzieci i pracę dorosłych w ciszy? Bez kompromisów to się nie uda. I o tych kompromisach jest to przedstawienie? Przekonacie się po obejrzeniu spektaklu.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Przedstawienie

Dwa światy ten wyimaginowany pełen hałasu i beztroskiej zabawy, oraz ten uporządkowany rzeczywisty świat dorosłych. Pomiędzy tymi dwoma światami toczy się warta akcja przedstawienia we Wrocławskim Teatrze Lalek. Czy przedstawienie spodoba się dzieciom? Nie ma wątpliwości. Natomiast dzieci same do teatru nie chodzą. Czy takie samo pytanie możemy zadać dorosłym opiekunom? Po co. Dorośli są szczęśliwi, kiedy dzieci świetnie się bawią. Zatem i dziadkowie i babcie będą zachwycone. Jeśli oczywiście uda się zdobyć bilety.

Reklama Reklama PolisyTravel

Kostiumy

Jak to w tym teatrze bywa, kostiumy aktorów zaskakują pomysłowością. To spora sztuka tak wysilić swój intelekt, by pokazać cisze i hałas. A w tym przedstawieniu te dwa skrajne zjawiska mają miejsce. Bez trudu odczytacie i docenicie przekaz płynący ze sceny. Mnóstwo w tych kostiumach prostych rozwiązań i jednoznacznych odniesień. Dziecięca fantazja jest nieograniczona. Tak też jest z kostiumami w tym przedstawieniu.

Dla kogo?

Przedstawienie jest dedykowane dla dzieci 6+. Warto zwracać uwagę na wiek dziecka, kiedy idziemy do teatru lalek. Aktorzy w teatrze lalek zwracają się do dzieci innymi słowami w zależności od wieku. Dlatego nie róbcie zamętu w głowie dzieciom. Nawet jeśli w waszej ocenie dziecko jest wybitne. Interakcje młodej widowni z aktorami powodują, że przedstawienia są pełne emocji po obu stronach.

O wykonawcach

Więcej o wykonawcach przeczytacie na stronie teatru tutaj link. Bilety oczywiście zamawiamy poprzez stronę internetową, choć można też kupić w kasie.

Na krańcu świata

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds