Godziny dla seniorów do likwidacji. Od kiedy zmiany wejdą w życie?

Godziny dla seniorów do likwidacji. Od kiedy zmiany wejdą w życie?

Od 15 października 2020 r. obowiązywały godziny dla seniora. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 w sklepach, drogeriach i aptekach zakupy mogły zrobić jedynie osoby powyżej 60. roku życia. Od 1 lutego godziny dla seniorów przestają obowiązywać.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Godziny dla seniorów – historia

Godziny dla seniorów weszły w życie 31 marca, od 10.00 do 12.00 zakupy mogły robić wyłącznie osoby starsze po 65. roku życia. Od 20 kwietnia wprowadzono ich modyfikację i godziny dla seniorów zostały zlikwidowane w weekendy. Od 4 maja godziny dla seniorów zostały całkowicie zniesione i sklepy zostały otwarte dla wszystkich klientów. Od 15 października 2020 r. obowiązywały ponownie. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 w sklepach, drogeriach i aptekach zakupy mogły zrobić jedynie osoby powyżej 60. roku życia.

Może Cię zainteresować:

Gazeta Senior wydanie luty 02/2021

Szczepienia dla seniorów przeciw Covid-19. Aż 20 pytań i odpowiedzi dot. SENIORÓW. Aktualne terminy, zapisy, skierowanie, choroby przewlekłe, przyjmowane leki, szczepienie w domu


Zapisz się do Newslettera Gazety Senior, a otrzymasz na swój adres e-mailowy zbiór najciekawszych artykułów publikowanych w serwisie GazetaSenior.pl Zapisz się do Newslettera


 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds