Warning: preg_match_all(): Compilation failed: quantifier does not follow a repeatable item at offset 12 in /home/users/vestido/public_html/gazetasenior.pl/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/replace-variables/class-post-variables.php on line 543
Idealne Miejsce Wypoczynku Dla Seniora. Hotel*** Gromada Medical SPA - GazetaSenior.pl
Warning: preg_match_all(): Compilation failed: quantifier does not follow a repeatable item at offset 12 in /home/users/vestido/public_html/gazetasenior.pl/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/replace-variables/class-post-variables.php on line 543
Idealne miejsce wypoczynku dla seniora. Hotel*** Gromada Medical SPA

Idealne miejsce wypoczynku dla seniora. Hotel*** Gromada Medical SPA

Hotel*** Gromada Medical SPA w Busku-Zdrój to urokliwe miejsce pozwalające wypocząć i podreperować swoje zdrowie. Ośrodek położony jest przy zabytkowym Parku Zdrojowym ze słynną Pijalnią Wód, a od niedawno otwartej Tężni Solankowej dzieli go zaledwie 80 metrów. Pobyt w hotelu jest wspaniałą propozycją zarówno dla osób chcących skorzystać z zabiegów przyrodoleczniczych w celu wyleczenia dolegliwości, jak i dla tych aktywnie spędzających czas – pobliski park rekreacyjny i Ziemia Buska sprzyjają długim spacerom czy wycieczkom rowerowym.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Pobyt dla każdego

Całoroczna oferta Hotelu*** Gromada Medical SPA skierowana jest nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także grup – takich jak studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Ośrodek umożliwia też zorganizowanie szkoleń i konferencji.

Wypoczynek w przytulnych pokojach

Hotel*** Gromada Medical SPA oferuje miejsca noclegowe w 50 pokojach jedno- lub dwuosobowych, a z 3 apartamentów roztacza się przepiękny widok na Park Zdrojowy. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, telewizor oraz bezprzewodowy Internet. Goście mogą także codziennie korzystać z hotelowej restauracji, gdzie skosztują dań prawdziwej domowej kuchni staropolskiej z elementami regionalnych produktów. Do ich dyspozycji jest również kawiarnia, gdzie wielbiciele kolorowych trunków lub „małej czarnej” z pewnością mile spędzą czas.

Urokliwa okolica

Busko-Zdrój to niewielka, spokojna miejscowość uzdrowiskowa, w której można zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także kondycję. Idealne na dłuższy spacer aleje Parku Zdrojowego zachwycają swym niepowtarzalnym klimatem, a położna na jego południowym krańcu muszla koncertowa zapewnia klimatyczną scenerię na chwile wytchnienia.
Bardzo blisko hotelu znajduje się Tężnia Solankowa, na którą składają się dwa pierścienie z tarniny połączone przejściem z fontanną mgielną w centrum. Na szczycie tężni odwiedzający mogą wejść na taras widokowy, skąd roztacza się przepiękna panorama okolicy.

Goście hotelowi mają stały dostęp do bezpłatnej wypożyczalni rowerów i kijków spacerowych, co stwarza dodatkowe możliwości aktywnego spędzenia czasu. W odległości kilku kilometrów od ośrodka znajdują się urokliwe zabytki i miejsca wypoczynku – rezerwat skalno-stepowy w Skorocicach, zbiornik wodny w Radzanowie, drewniany kościółek w Chotelku Zielonym czy dwór renesansowy w Szańcu.

Nowoczesny Zakład Leczniczy

Od pierwszego sierpnia bieżącego roku na terenie Hotelu*** Gromada Medical SPA funkcjonuje Zakład Leczniczy, bogaty w szeroki wachlarz usług. W 16 gabinetach zabiegowych Goście skorzystają ze sprzętu medycznego najwyższej generacji, przyrządów do ćwiczeń cardio (treningu wytrzymałościowego i dotleniającego organizm) oraz pomocy wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Specjaliści w swej pracy kierują się przede wszystkim indywidualnym podejściem do Pacjenta, co jest szczególnie istotne dla osób w jesieni swojego życia. Dzięki temu pobyt w hotelowym Zakładzie Leczniczym z pewnością pomoże w osiągnięciu zamierzonych efektów i poprawie kondycji oraz jakości życia.
Fizjoterapeuci oferują szeroką gamę zabiegów, wśród których można znaleźć między innymi:

  • balneoterapię – wykorzystującą wody lecznicze o różnych temperaturach,
  • fizykoterapię – oddziałującą na organizm różnorodnymi bodźcami fizycznymi,
  • kinezyterapię – czyli leczenie metodami usprawnienia ruchowego.

Pomiędzy poszczególnymi aktywnościami Goście mogą odpocząć w Sali wypoczynkowej urządzonej specjalnie w tym celu.


Oferta hotelowego Zakładu Leczniczego pomoże osobom borykającym się z problemami reumatycznymi, ortopedycznymi czy też chorobami układu ruchu i skóry. Zabiegi roztoczą korzystny wpływ nie tylko na zdrowie Gości, ale także ich samopoczucie.

Rezerwacje dokonywane są pod nr tel. (41) 378 30 01-04 lub  pod adresem e-mail buskohotel@gromada.pl 

Artykuł Partnerski

Może Cię zainteresować:

Po zdrowie i wypoczynek do Buska-Zdroju. Zakład Odnowy Biologicznej już działa!

 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds