„IM DALEJ W LAS, TYM WIĘCEJ DRZEW” hipnotyczny portret ludzi na rozdrożu. Kino dla seniora w grudniu

„IM DALEJ W LAS, TYM WIĘCEJ DRZEW” hipnotyczny portret ludzi na rozdrożu. Kino dla seniora w grudniu

Siedem historii, wielu bohaterów. Sporo ich dzieli – wiek, doświadczenie, motywacje, życiowe priorytety. Łączy poczucie niespełnienia, skrywana frustracja, wyczuwalny podskórny niepokój. Każdy z nich próbuje wyrazić swoje emocje, ale czuje się niezrozumiany.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Komunikacyjny rozdźwięk widać w każdej formie relacji: rodzinnej, przyjacielskiej, partnerskiej. Dotyczy nie tylko uczuć czy spojrzenia na świat, ale też niezabliźnionych jeszcze ran czy niesprecyzowanych planów na przyszłość. Młoda dziewczyna obwinia ojca za śmierć matki, para nie może zdecydować, czy to najlepszy moment na dziecko, inna spiera się o poprzedni związek mężczyzny, kobieta próbuje wpłynąć na światopogląd swojego syna. Każdy z bohaterów, także pozostałych historii, czuje się osaczony i samotny.

„Im dalej w las, tym więcej drzew” to hipnotyczny portret ludzi na rozdrożu pogrążonych w chaosie. Intymną atmosferę opowieści podkreślają klimatyczne zdjęcia.

Film będzie można zobaczyć w polskich kinach już od 17 grudnia.

Cykl KINO DLA SENIORA

Cykl promujący kinematografię wśród seniorów to inicjatywa Gazety Senior oraz Aurora Films. Chcemy w ten sposób wyróżnić widzów powyżej 60 roku życia, którzy są świadomymi i wrażliwymi odbiorcami sztuki filmowej. W grudniu polecamy „Balladę o białej krowie”, w kinach od 3 grudnia br. i „Im dalej w lat, tym więcej drzew” w kinach od 17 grudnia br.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

KINO DLA SENIORA konkursy

Wkrótce kolejny konkurs, w którym będzie można zdobyć podwójne zaproszenie na polecane produkcje do Kina we Wrocławiu. Zachęcamy do śledzenia portalu GazetaSenior.pl i Facebooka.

Reklama Jesienny Rejs Seniora

KINO DLA SENIORA w listopadzie i październiku, sprawdź filmy, polecaliśmy! 

KINO DLA SENIORA w listopadzie “Zło nie istnieje”, “Wszystko zostaje w rodzinie” Zwiastuny VIDEO

KINO DLA SENIORA z “Gazetą Senior”. Wybrane propozycje dla dojrzałego widza (VIDEO, KONKURS)

Artykuł Partnerski

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds