Inhalator siateczkowy [innowacyjne podejście do inhalacji najmłodszych i najstarszych]

Inhalator siateczkowy [innowacyjne podejście do inhalacji najmłodszych i najstarszych]

Inhalator siateczkowy M102, czyli nebulizator membranowy marki Timago to nowa generacja urządzeń, które zrewolucjonizowały terapię inhalacyjną. Wykorzystując zaawansowane technologie piezoelektryczne i wibracyjne, te urządzenia pozwalają na precyzyjne i wydajne podawanie leków w postaci aerozolu, co przynosi wiele korzyści pacjentom, zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Materiał reklamowy. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Podmiot prowadzący reklamę Timago International Group Spółka z o.o. i Spółka – Spółka komandytowa.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Zasada działania inhalatora siateczkowego

Podstawowa zasada działania tego typu inhalatora jest dość prosta. Element piezoelektryczny generuje wibracje ultradźwiękowe, które oddziałują na płynny lek. Wibracje powodują rozpylenie leku poprzez mikrootwory w płytce rozpylania, a w efekcie powstaje mgła lekowa która trafia na ustnik lub maskę inhalatora. Ten proces pozwala na skuteczne dostarczenie leku do dróg oddechowych pacjenta, co jest niezwykle istotne w przypadku wielu schorzeń układu oddechowego.

inhalator-siateczkowy-do-nebulizacji-yuwell

Nebulizator siateczkowy M102 od Timago

Zobacz również: Urządzenia i produkty pomocne w codziennej opiece nad seniorem [DLA OPIEKUNA]

Inhalator siateczkowy – wszechstronne zastosowanie

Inhalator siateczkowy jest wszechstronny i dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjentów – urządzenie można stosować do inhalacji solą fizjologiczną, jak i lekami przeznaczonymi do nebulizacji o cząsteczkach wielkości do 2,57 mikrometra, co gwarantuje skuteczne dostarczenie leku do dróg oddechowych. Inhalator osiąga prędkość nebulizacji wynoszącą 0,20 ml/min, a to przyspiesza terapię. Warto podkreślić, że nebulizator membranowy pozwala efektywniej wykorzystać dawkę leku niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych inhalatorów kompresyjnych.

Zaletą nebulizatora siateczkowego M102 jest m.in. ultra cicha praca (≤ 50dB) urządzenia, dzięki temu pacjenci mogą wygodnie korzystać z inhalatora niezależnie od miejsca i pory dnia bez uciążliwego hałasu.

Zobacz również: Maska CPAP na obturacyjny bezdech senny [rodzaje masek, dobór rozmiaru, refundacja NFZ 2023]

Inhalator w podróży

Urządzenie wyposażono w dwa źródła zasilania: zasilanie sieciowe oraz na baterie. Praca na popularne i łatwo dostępne baterie nie ogranicza użytkownika, a dodatkowo niska waga, zaledwie 108 g (bez baterii), czyni go idealnym w podróży.

Zobacz również: Odkryj magię tlenoterapii w domowym zaciszu! [koncentrator tlenu do domowego użytku]

Trwałość, niezawodność [gwarancja]

Siateczka (tzw. Mesh), na którą oddziałuje wibrująca membrana, jest wykonana ze stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i niezawodność urządzenia. Okres gwarancji na membranę wynosi 6 miesięcy, na urządzenie 1 rok.

W zestawie oprócz inhalatora znajdują się maska dla dorosłych, maska dla dzieci, głowica rozpylająca z pojemnikiem na lek, ustnik, kabel zasilający, baterie alkaliczne, etui oraz instrukcja użytkowania.

Podsumowując, nebulizator siateczkowy M102 od TIMAGO to znakomita propozycja dla wszystkich pacjentów, którzy potrzebują skutecznej terapii inhalacyjnej. Dzięki zaawansowanej technologii, precyzyjnemu rozpylaniu leku oraz praktycznym rozwiązaniom, terapia staje się łatwiejsza i efektywniejsza, niezależnie od miejsca i czasu. Warto zainwestować w zdrowie tej jesieni.

Poradnik opracowany został we współpracy z firmą Timago International Group. Timago to polska firma dystrybuująca wyroby medyczne, w tym inhalatory i nebulizatory.

Nie wiesz, jaki inhalator wybrać? Pytania i porady dotyczące sprzętu medycznego pod numerem
+48 33 499 50 00 


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Odkryj magię tlenoterapii w domowym zaciszu! [koncentrator tlenu do domowego użytku]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds