InPost Fresh — szybkie i świeże zakupy bez wychodzenia z domu

InPost Fresh — szybkie i świeże zakupy bez wychodzenia z domu

Zamawianie gotowego jedzenia z dostawą w ciągu ostatnich lat zyskało na popularności. Jednak czy nie byłoby jeszcze lepiej, gdyby zwykłe zakupy również można by było wykonywać w domowym zaciszu i otrzymywać je kurierem? Już dziś za pośrednictwem InPost Fresh jest to wykonalne.

Materiał reklamowy InPost

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

InPost wychodzi z nową usługą

Największy znak rozpoznawczy InPostu to oczywiście Paczkomat®. Te proste w obsłudze automaty ze skrytkami nadawczo-odbiorczymi znacznie ułatwiły nam życie. Odbiór zakupów stał się dzięki nim znacznie szybszy, co pozwoliło na uelastycznienie grafiku dnia. Możliwość zabrania ze sobą paczek w drodze powrotnej z pracy to świetna alternatywa. Dodatkowo dla niektórych to ciekawy sposób na zachęcenie dzieci na wyjście na spacer.

Jednak InPost nie poprzestał na tym jednym rozwiązaniu. Firma stara się wciąż spotkać się z największymi potrzebami swoich klientów i tym samym ułatwić im codzienne funkcjonowanie. Dlatego teraz wychodzi nam naprzeciw z usługą InPost Fresh, która pozwoli na bezproblemowe zamawianie artykułów spożywczych online. Uważamy, że zakupy spożywcze online z dostawą do domu nigdy nie były tak proste i przyjemne.

InPost Fresh — co go wyróżnia?

InPost Fresh to usługa pozwalająca na zamówienie produktów spożywczych z takich sklepów jak Carrefour czy Makro prosto pod drzwi naszego domu. Jest to możliwe dzięki opcji „w Twoim mieście”, która łączy się z ofertami poszczególnych marketów w okolicy w wybranych polskich miastach. Jeśli natomiast zależy nam na produktach od określonych dostawców, niezależnie od miejsca naszego zamieszkania, bez problemu złożymy zamówienie za pomocą wariantu „w całej Polsce”. Wszystkie produkty odbierzemy nawet następnego dnia w najbliższym automacie Paczkomat® lub dostarczy nam je kurier.

Forma nabywania zakupów przez internet ma wiele zalet. Nie tylko zaoszczędzimy mnóstwo czasu, ale również nie musimy martwić się o to, czy nie zostaną przypadkiem uszkodzone. Dlaczego? Ponieważ kurierzy InPost Fresh są znakomicie przeszkoleni. Mają wiedzę z zakresu odpowiedniego pakowania oraz transportowania artykułów spożywczych.

Oszczędność czasu przede wszystkim

Możliwość robienia zakupów przez internet to idealne rozwiązanie dla osób, które starają się zmaksymalizować swoją aktywność poprzez wyeliminowanie z grafiku czynności bezproduktywnych. Z usługi InPost Fresh skorzystasz szybko i sprawnie. Natomiast żywność zostanie Ci dostarczona w wybranym przez Ciebie w terminie, więc nie musisz martwić się, że kurier nie zastanie nikogo w domu. Dodatkowo za jednym razem kupisz wszystkie niezbędne produkty bez konieczności szukania konkretnego artykułu w różnych sklepach. Ponadto nic nie będzie nas kusić, dzięki czemu zamówimy tylko to, co niezbędne.

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds