Jaki prezent kupić na 60-te urodziny? – podpowiadamy

Jaki prezent kupić na 60-te urodziny? – podpowiadamy

Zbliżają się czyjeś 60-te urodziny, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ niżej podrzucimy Ci pomysły na prezent marzeń z tej okazji. Podpowiemy, jakie propozycje będą idealne na prezent na 60-te urodziny, a spośród nich wybierzesz coś wyjątkowego dla osoby, którą chcesz obdarować.

Prezent na 60-te urodziny

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że młodość to nie liczba, a stan ducha? Niezależnie od wieku, nigdy nie jest za późno, aby spełniać swoje marzenia. Wiele osób właśnie wtedy postanawia czerpać z życia garściami, ponieważ mają na to więcej czasu niż wcześniej. Z nami podarujesz komuś prezent na 60-te urodziny, a wraz z nim prawdziwe emocje i szansę na to, aby spełnił swoje skryte marzenia. Nie ma nic lepszego niż wręczenie komuś wspomnień, które zatrzyma ze sobą na zawsze, a z naszymi propozycjami jest to gwarantowane! Dlatego dziś przychodzimy Wam z pomocą i przedstawiamy kilka pomysłów na prezent urodzinowy dla 60-letniej osoby.

Weekend dla dwojga

Każdy lubi wypoczynek i potrzebuje go, aby wyciszyć się, nabrać sił i uciec od codziennych problemów. Często ludzie odmawiają sobie takiej przyjemności, ale gdy dostaną taki prezent na 60-te urodziny, na pewno będą przeszczęśliwi i zrealizują go z przyjemnością. Idealny na tą okazję będzie Zestaw prezentowy – Weekend dla dwojga. Dzięki niemu osoba obdarowana będzie mogła wraz z kimś bliskim wybrać się na weekend w dowolne miejsce w Polsce na aż trzy dni i dwie noce. Większość z hoteli, które wchodzą w ofertę zestawu, posiada strefę wellness, co sprawi, że do woli będą mogli korzystać z udogodnień takich jak basen, sauna, jacuzzi. Wolą morze, góry, a może chcą wybrać się na mazury? Wybór należy do nich. W zestawie jest prawie 100 różnych możliwości pobytu, a wśród nich znajdą takie pozycje jak: weekend SPA dla dwojga w Trójmieście, romantyczny weekend dla dwojga w Warszawie, weekendowy pobyt w SPA dla przyjaciółek w Krakowie.

Restauracja w ciemności

Każdy czasem uwielbia ubrać się elegancko, wybrać się z kimś bliskim do restauracji, porozmawiać przy dobrym posiłku i lampce wina… Jednak ta propozycja nie jest zwyczajną kolacją, ponieważ… Jest to restauracja w ciemności! Kelnerami są osoby niewidome, a w pomieszczeniu nie ma światła. Osoba obdarowana i jej towarzysz będą korzystać tylko z pozostałych zmysłów, gdy wyłączy się wzrok… Będzie to magiczne doświadczenie, skupią się rozmowach i smaku dań, a dopiero po zjedzeniu dowiedzą się, co dokładnie znajdowało się na talerzach. Takiego doświadczenia z pewnością nie zapomni się nigdy, ponieważ restauracja w ciemności jest bardzo nietuzinkowym miejscem. Jako prezent na 60-te urodziny będzie to coś magicznego, osoba obdarowana zabierze ze sobą towarzysza i wspólnie będą mogli cieszyć się tą chwilą. Restauracja znajduje się w trzech miejscach w Polsce: w Bydgoszczy, w Lublinie i w Warszawie. Polecamy!

Kolacja dla dwojga w Teatrze ze spektaklem

Idealny prezent na 60-te urodziny dla osoby, która lubi sztukę i chodzenie do teatru. Wraz z osobą towarzyszącą, osoba obdarowana będzie mogła pójść do teatru SABAT w Warszawie, a tam będzie czekał na nich drink powitalny, kolacja, spektakl i dancing. Wybiorą się na dowolną sztukę, która znajduje się w repertuarze i spędzą wyjątkowy czas w niecodziennym teatrze, ponieważ zamiast rzędów z siedzeniami, znajdują się tam rozstawione na powierzchni sali eleganckie stoliki. Klimat tego miejsca jest niezwykły, więc z pewnością zachwyci solenizantka i dostarczy wielu wrażeń, ponieważ sztuka i taniec, oglądane w takiej atmosferze, będą robiły ogromne wrażenie.

Nie ma na co czekać! Spraw, że na twarzy bliskiej osoby pojawi się uśmiech, a urodzinowy prezent zapewni niezapomniane emocje! Więcej pomysłów na niezapomniany prezent urodzinowy na 60-te urodziny znajdziesz na stronie internetowej PREZENTMARZEN.COM.

Artykuł partnerski

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds