Maleńka Dronka szuka domu

Maleńka Dronka szuka domu

Bezpłatne ogłoszenie społeczne

Poznajcie Dronkę

Maleńka (około 8 kg) Dronka jest grzeczna i zupełnie nie problemowa. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, a spacer z nią to przyjemność. Zachowuje czystość w pomieszczeniu. Dronka nie ma problemu w kontaktach z innymi psami, ale ceni sobie własną przestrzeń, dlatego szukamy domu bez innych psów. Kocha ludzi i chętnie się przytula. Nie jest jednak nachalna i potrafi również zająć się sobą. Uwielbia chodzić na długie spacery do lasu, zawsze wpatrzona w człowieka.

Z uwagi na wiek (około 12 lat) i problemy oddechowe, Dronka powinna zamieszkać w domu lub bloku z windą. Dronka na stałe przyjmuje leki.

Dronka lubi spacery

Reklama Reklama SU Bałtyk

Fundacja pokrywa koszty utrzymania i leczenia

Obecnie Dronka przebywa pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt. Jednak dom tymczasowy, w którym mieszka, może się nią zająć tylko do końca lutego. Dlatego pilnie szukamy osoby odpowiedzialnej, która zechce podarować Dronce kochający, stały dom. Dronka zostanie wydana tylko w warunki domowe.

Dla osób zainteresowanych adopcją wskazujemy, że Fundacja Głosem Zwierząt, będzie ponosić koszty wyprawki, utrzymania i leczenia Dronki. Kontakt w sprawie adopcji / domu tymczasowego, lub dodatkowe informacje o Dronce:
opiekun Paulina, numer tel. 5 0 6 9 0 7 0 4 7.

Pies Dronka

Łukasz Marszałek
CATEGORIES
Share This