„Miasto głupców”, czwarty tom bestsellerowej serii HANNY GREŃ, już w sprzedaży!

„Miasto głupców”, czwarty tom bestsellerowej serii HANNY GREŃ, już w sprzedaży!

Tysiące czytelników pokochało serię Hanny Greń z detektyw Dionizą Remańską. Po „Wiosce kłamców”, „Więzach krwi” i „Piątym przykazaniu” czas na „Miasto głupców”. Jaką tajemnicę kryje dom w Jasieniu i co przytrafiło się jego mieszkańcom? Rozwiązanie zagadki jest zaskakujące!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

To miało być spełnienie marzeń…

Magdalena i Krzysztof Witeccy spodziewają się pierwszego dziecka i z tej okazji postanawiają spełnić swoje marzenie o przeprowadzce na wieś.

Po długich poszukiwaniach decydują się kupić zaniedbany, lecz uroczy domek w Jasieniu. W czasie prac remontowych małżeństwo dowiaduje się o klątwie, która zdaniem sąsiadów ciąży nad tajemniczym ogrodem na tyłach posesji. Podobno wiele lat temu doszło tam do krwawego mordu. Ofiara zwana Białą Matyldą ma po dziś dzień nawiedzać to miejsce, czyhając na ciężarne kobiety i dzieci.

Witeccy nie wierzą w paranormalne opowieści sąsiadów, jednak gdy życzliwa dotychczas społeczność odwraca się od nich, postanawiają opuścić dom i wrócić do miasta. O pomoc w wyjaśnieniu dziwnego zachowania sąsiadów proszą Dionizę Remańską. Tym razem wsparcie w rozwikłaniu zagadki nadejdzie z nieoczekiwanej strony i silnie splecie się z jej życiem osobistym.

Czy nieustępliwej pani detektyw uda się połączyć wszystkie elementy układanki?

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Kryminał z dramatem rodzinnym w tle

Seria Hanny Greń to wspaniałe połączenie intryg kryminalnych z wątkami obyczajowymi. Otwierającym serię tomem „Wioska kłamców” zachwyciła się Ewa Kasprzyk. „Już po przeczytaniu pierwszych stron po prostu nie sposób się od książki oderwać. Gorąco polecam!” – napisała aktorka znana m.in. z roli w serialu „Złotopolscy” oraz wielu niezapomnianych ról teatralnych, serialowych i filmowych.

Kolejne tomy są jeszcze lepsze! Hanna Greń opowiada barwnie i ciekawie. Mąż, były policjant, jest jej konsultantem, dzięki czemu kryminalne wątki wypadają bardzo wiarygodnie. Pisarka jest świetną obserwatorką codzienności, co sprawia, że tworzone przez nią postaci są autentyczne. Perypetie bohaterów przeżywamy jak własne. Rodzinne tajemnice intrygują, skomplikowane relacje nie pozostawiają obojętnym, a silne emocje szybko się udzielają.

Hanna Greń dostarcza nie tylko kryminalnej rozrywki, ale i pisze o tematach, nad którymi warto się pochylić. „Miasto głupców” to wciągająca opowieść o rodzinnym dramacie i zmowie milczenia, która przez lata pomagała ukrywać okrutną prawdę o podłych ludzkich uczynkach. Ta historia wstrząsa i nie daje o sobie zapomnieć.

Gorąco polecamy lekturę „Miasta głupców” oraz pozostałych tomów serii.

Książkę można zamówić m.in. w księgarni Empik.

Może Cię zainteresować:

Dam szansę kobiecie. Hanna Greń m.in o najnowszej książce “Północna Zmiana”

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds