Międzynarodowe Targi Turystyczne 2017 we Wrocławiu

Już za tydzień w Hali Stulecia odbędą się doroczne targi turystyczne. Jak co roku będą składały się z trzech nurtów. Już wiadomo, że przyjadą z ofertą turystyczną Włosi, Niemcy, Gruzini, Koreańczycy, Słowacy, Holendrzy, Czesi, Ukraińcy, Węgrzy, Łotysze. Oczywiście będą prezentowały się z ofertą turystyczną gminy nastawione na przyjmowanie spragnionych nowych wrażeń mieszczuchów. Gminy z Dolnego Śląska wystawiają się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego. Wrocław zaprasza w tym roku do uczestniczenia w Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich The World Games, będzie specjalne stoisko promujące imprezę.

Międzynarodowe Targi Turystyczne 2017

Festiwal Podróżników
Przez trzy festiwalowe dni w Sali Cesarskiej będą spotkania z podróżnikami. Przyjadą między innymi Tomek Michniewicz, Szymon Radzimirski. Prezentacje podróży i przygód z takich niesamowitych miejsc jak Iran, Albania Czarnobyl, Filipiny, Peru, Ameryka Południowa. Spotkania zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi.
Księgarnia Podróżnika
Znani podróżnicy będą prezentowali swoje książki. Zapowiadają przyjazd Aleksander Lwow, Krzysztof Rostek, Krzysztof Wielicki Ewa Szkut.
Festiwal kulinarny: Kuchnie świata
Wrocławscy kucharze będą gotowali dla odwiedzających targi. Będzie można próbować i podziwiać jak najlepsi wrocławscy kucharze gotują, jak wydają potrawy i oczywiście porozmawiać. W piątek kuchnia japońska, amerykańska i włoska. W sobotę polskie kuchnie regionalne, Warmia i Mazury, Wielkopolska i oczywiście kuchnia dolnośląska. W niedziele będą desery.
Dla dzieci będą dinozaury, bajki, makiety.
Nikt nie powinien się nudzić.
To wszystko 24, 25 i 26 lutego w Hali Stulecia w godzinach 10- 17. Bilety od najtańszych ulgowych, jednodniowych 10 złotych do najdroższych normalnych trzydniowych 30 złotych, oraz grupowe. Bilety w kasach przed wejściem lub przez Internet.

tekst i zdjęcia: Jerzy Dudzik

Międzynarodowe Targi Turystyczne 2017 Międzynarodowe Targi Turystyczne 2017

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds

Zamów prenumeratę!


This will close in 0 seconds