Zima w Nowych Horyzontach [„Dziadek do orzechów, koncert André Rieu, filmowy sylwester etc.]

Zima w Nowych Horyzontach [„Dziadek do orzechów, koncert André Rieu, filmowy sylwester etc.]

Pierwsza gwiazdka? Na przełomie roku w Nowych Horyzontach wypatrzysz więcej niż jedną! W zimowym repertuarze czeka na Ciebie ekranowe spotkanie z maestro André Rieu, ponadczasowa klasyka z Paryskiej Opery Narodowej, koncert Sylwestrowy Filharmoników Berlińskich, a także Sylwester filmowy.

Materiał reklamowy Kina Nowe Horyzonty

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Książę z bajki [„Dziadka do orzechów”]

Zima bez „Dziadka do orzechów”? Nie w Nowych Horyzontach! Niesamowity spektakl z desek Paryskiej Opery Narodowej to propozycja, która porywa pokolenia i widzów niezależnie od wieku. Zachwyć się niesamowitą choreografią Rudolfa Nuriejewa, jednego z najwybitniejszych tancerzy XX wieku i przenieś się do świata baśni, w której dobro wygrywa ze złem.

26.12 | wtorek | 15.00

Najpiękniejsze zimowe melodie [koncert André Rieu]

Świąteczny koncert André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa to propozycja pełna radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Lokalna sala koncertowa w Maastricht zamieni się w magiczną śnieżną krainę, która wybrzmiewa najpiękniejszymi kolędami i świątecznymi przebojami. Bilety do nabycia online na stronie Kina Nowe Horyzonty TUTAJ.

30.12 | sobota | 15.00

Koncert Sylwestrowy Filharmoników Berlińskich

Ostatni dzień roku wybrzmi w Nowych Horyzontach wagnerowską klasyką. Motywem przewodnim tegorocznego Koncertu Sylwestrowego Filharmoników Berlińskich będzie napięcie dramatyczne – krwawa zemsta i namiętna miłość. Siegmund z „Walkirii” Wagnera to rola wprost stworzona dla Jonasa Kaufmanna, tenora, który partię tę zawsze śpiewa z pasją i mocą. W trakcie koncertu zaprezentowany zostanie pierwszy akt opery. Orkiestrę poprowadzi Kiriłł Pietrienko.

31.12 | niedziela | 17.00

Sylwester filmowy

31 grudnia postaw na wspólną zabawę przed wielkim ekranem. Sylwestrowy wieczór w Nowych Horyzontach rozpocznie pokaz „Dream Scenario”: komedii, o jakiej nikomu się nie śniło. Historia sympatycznego profesora, który znienacka staje się celebrytą, została okrzyknięta przez krytyków nieodparcie śmiesznym filmem. A sam Nicolas Cage prawdopodobnie nigdy nie był tak zabawny i tak poruszający. Druga połowa sylwestrowej nocy należeć będzie do nowozelandzkiego króla dowcipu – na filmowym boisku pojawi się Taika Waititi, a w bramce „Pierwszy gol”. Nagrodzony Oscarem reżyser podkręca kino sportowe i tworzy historię, która zręcznie łączy wyborny humor z refleksją na temat pasji.

Między seansami czeka na Ciebie muzyka grana przez DJ’a oraz smaczne boxy z przekąskami.

31.12 | niedziela | 20.00

Więcej na kinonh.pl


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior i bądź na bieżąco z kulturą  Zapisz się do Newslettera


Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu [retransmisje w Kinie Nowe Horyzonty]

Głos wszech czasów – ikona muzyki operowej [Maria Callas w Kinie Nowe Horyzonty]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds