Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu [retransmisje w Kinie Nowe Horyzonty]

Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu [retransmisje w Kinie Nowe Horyzonty]

Król walca z Maastricht powraca z nowym muzycznym show! Świąteczny koncert André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa wprowadzi widzów w zimowy klimat i zapewni fantastyczne wrażenia.

Materiał reklamowy Kina Nowe Horyzonty

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Świąteczny koncert André Rieu

Maestro z Holandii co roku organizuje w swoim rodzinnym mieście specjalne gwiazdkowe występy. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Na jego występy przybywają dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów.

Co w tym roku zaoferuje holenderski król walca?

André Rieu zaprasza widzów tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

Świąteczny koncert André Rieu [terminy]

Mistrzowskie interpretacje artysty wraz z jego orkiestrą przeniosą słuchaczy w świat niezapomnianych muzycznych wrażeń. Poniżej przedstawiamy daty tego wyjątkowego wydarzenia:

  • 7 grudnia, czwartek, godz. 18.00
  • 9 grudnia, sobota, godz. 15.00
  • 30 grudnia, sobota, godz. 15.00

Zaplanuj swoje świąteczne doświadczenie już teraz, by nie przegapić tych niezapomnianych chwil, jakie oferuje koncert André Rieu. Bilety do nabycia online na stronie Kina Nowe Horyzonty TUTAJ.

ŚNIEŻNE BOŻE NARODZENIE Z ANDRE RIEU, PROD. HOLANDIA 2023, ok. 180’


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Głos wszech czasów – ikona muzyki operowej [Maria Callas w Kinie Nowe Horyzonty]

Niezapomniane Koncerty André Rieu – retransmisja na srebrnym ekranie [WRZESIEŃ]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds