Planowane otwarcie Hotelu Zalewski już 5 lutego 2021! Apel do turystów

Planowane otwarcie Hotelu Zalewski już 5 lutego 2021! Apel do turystów

Od początku pandemii wspieramy branżę turystyczną, która została mocno dotknięta przez lock down. Oferowana pomoc, wbrew zapowiedziom, nie zdołała zrekompensować ponoszonych strat. Natomiast wszyscy liczymy na zbliżający się powrót do normalności, relaks i rehabilitację w naszych ulubionych kurortach. Odpoczynek będzie nam potrzebny po trudnym okresie izolacji i obostrzeń.

Dziś publikujemy kolejny apel branży turystycznej, tym razem dot. otwarcia obiektu nad polskim morzem, Hotelu Zalewski w Mrzeżynie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Szanowni Państwo, Drodzy Goście,
w naszej działalności troska o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie w czasie wypoczynku w naszych obiektach zawsze była traktowana priorytetowo. Rozumiemy, że w obecnym czasie właśnie zdrowie jest tym, na czym wszyscy najczęściej skupiamy uwagę. Zamknięcie Naszych obiektów, pierwszy raz w toku działalności Naszej Rodzinnej firmy, jakie miało miejsce wiosną ubiegłego roku, przyjęliśmy z bardzo dużym zmartwieniem, ale i w pewnym sensie także i ze zrozumieniem. Ufaliśmy, że wprowadzane przez władze publiczne obostrzenia, nakazy i ograniczenia mają na celu opanowanie i wygaszenie epidemii. Ufaliśmy też w deklarowaną jakże obficie pomoc publiczną.

Po ponad roku czasu nie możemy już unikać zastanawiania się nad dotykającymi nas ograniczeniami, w tym nad obraną polityką walki z wirusem. Skala udzielanej nam pomocy publicznej jest wręcz niezauważalna.Obserwując narastający sprzeciw społeczny części branż (hotelarskiej, gastronomicznej, fitness) widzimy, że nie jesteśmy sami. Jak wielu przedsiębiorców z branży hotelarskiej zadajemy sobie pytanie, na jakiej podstawie nasza działalność została zaliczona do grupy wysokiego ryzyka jeśli idzie o emisję wirusa, a inne obiekty użyteczności publicznej już nie. Nie, bo niektóre duże placówki handlowe *(będące w posiadaniu kapitału zagranicznego)*, jak się okazuje, mogą, co prawda w reżimie sanitarnym, ale jednak działać już od 1 lutego 2021 r. Nie tracąc z pola widzenia kwestii zdrowotnych, musimy także pamiętać, że jesteśmy odpowiedzialni za Naszych Pracowników, za ich miejsca pracy, które własnym staraniem, mimo zaprzestania działalności wciąż utrzymujemy, ponosząc w zasadzie samodzielnie niemal całe koszty stąd wynikające.
Wobec opisanych wyżej okoliczności rozważamy otwarcie jednego z naszych obiektów dla Państwa i rozpoczęcie świadczenia usług hotelarskich od dnia 5 lutego 2021 r. Do podjęcia takiej decyzji potrzebujemy jednakowoż Państwa niejako współdecyzji.
W pierwszym etapie rozważamy uruchomienie naszego Hotelu Zalewski w miejscowości Mrzeżyno prowadzonego przez naszą spółkę SANDRA BIS s.c. W ofercie oprócz pobytów noclegowych będzie dostępna pełna oferta gastronomiczna i rekreacyjna (baseny, spa). Naszą działalność planujemy oczywiście wykonywać w pełnym reżimie sanitarnym. Planujemy też, aby obłożenie naszego obiektu nigdy nie przekraczało 50 % dostępnych miejsc. Obiekt oczywiście, w żadnym zakresie, nie będzie dostępny dla osób niebędących zameldowanymi gośćmi. Jak wyżej wskazaliśmy, Nasza firma nie istnieje bez Państwa. Tym samym ośmielamy się zwrócić do Państwa z pytaniem o gotowość skorzystania z naszej oferty w lutym (począwszy od 5 lutego).

W przypadku gdyby byli Państwo zainteresowani pobytem prosimy o dokonywanie rezerwacji pod numerem telefonu *+48 91 32 29 300* lub mailowy pod adresem *rezerwacja@hotelzalewski.pl

Zachęcamy do zadawania pytań, ale i też dzielenia się swoimi oczekiwaniami. Ufamy, że uda się połączyć bezpieczeństwo i zdrowie Naszych Gości i Pracowników z kontynuowaniem naszej normalnej działalności. Prosimy, aby Państwa ewentualne decyzje co do rezerwacji przekazać nam bezzwłocznie. Umożliwi Nam to przygotowanie obiektu na Państwa przyjazd.

Zespół SANDRA SPA, SANDRA BIS i Hotelu Zalewski.

Może Cię zainteresować:

Uzdrowiska są przygotowane na rehabilitację ozdrowieńców – Apel Gmin Uzdrowiskowych

Seniorze, zmień termin, nie odwołuj podróży! Jak możemy uratować turystykę przed koronawirusem

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds