Policja szkoli seniorów w sieci NA ŻYWO. Jak wziąć udział? To proste.

Policja szkoli seniorów w sieci NA ŻYWO. Jak wziąć udział? To proste.

Ograniczone możliwości bezpośrednich spotkań z seniorami zaowocowały pomysłem szkoleń w sieci prowadzonych przez Policję na żywo  pod hasłem „Senior online”. Pandemia nie zatrzymała oszustów, seniorzy i ich oszczędności wciąż padają ofiarą naciągaczy. Już niedługo, w poniedziałek 7 czerwca o godz. 9.00 takie właśnie spotkanie odbędzie się online. 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Celem jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie ich na sytuacje, w których mogą stać się ofiarami przestępstwa. Policjanci będą starali się uświadomić uczestnikom, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazać, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zaznajomienie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi oszustwom, kradzieżom, rozbojom, oraz podniesienie świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Postarano się, aby nie było żadnych niepotrzebnych barier stojących na drodze do udziału w spotkaniu. Szkolenie odbędzie się online na żywo na platformie YouTube. Nie trzeba się rejestrować, dostęp jest otwarty dla wszystkich chętnych. Jedyne co, musimy zrobić w poniedziałek 7 czerwca o godz. 9.00, to klikną link TUTAJ. Wcześnie może także ustawić przypomnienie o zbliżającym się szkoleniu. Zapraszamy i gorąco polecamy!

Może Cię zainteresować:

Oszustwo „na paczkę”. Kupujesz przez Internet, uważaj na takie SMS-y!

Oszustwa na koronawirusa – wiele przykładów i różne metody. Żerują na epidemii – ostrzega Prezes UOKIK

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds