Poradź mi, doktorze_Atlas zdrowia

Myślą przewodnią przy tworzeniu tej wyjątkowej publikacji było założenie, że ten, kto dysponuje rzetelną wiedzą, jest najlepszym strażnikiem zdrowia własnego i swoich bliskich. Dobrze jest więc mieć pod ręką to praktyczne kompendium, które jest jednocześnie kompletną instrukcją obsługi człowieka.

Poradź mi, doktorze_atlas zdrowia W książce tej każdy, bez względu na wiek i styl życia, znajdzie przydatne wskazówki dot. zdrowia. Przedstawione tu informacje i wskazówki, których udzielają eksperci ze szpitali, ośrodków badawczych i uniwersytetów, pozwalają zrozumieć, na czym polegają poszczególne zaburzenia i dolegliwości, i pozbyć się najczęstszych wątpliwości dotyczących symptomów i pierwszych objawów chorób. Opisano w niej 130 najważniejszych chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, trawiennego, moczowego, ruchowego, schorzeń skóry, chorób zakaźnych i wielu innych. Dzięki dopracowanym infografikom wyszukiwanie potrzebnych informacji jest niezwykle łatwe i przedstawione w sposób przystępny i zrozumiały.

To książka długo przeze mnie oczekiwana. Powinna trafić do wszystkich, którzy w mądry sposób chcą zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Pomoże wstępnie ustalić chorobę na podstawie objawów i jej przyczynę oraz podpowie jak się ją leczy według najnowszych osiągnięć medycyny. Napisana przez fachowców godnych zaufania. Polecam!
Zbigniew T. Nowak, znawca ziół i autor wielu bestsellerów o zdrowiu

Autorzy: Luigi Ripamonti, Antonella Sparvoli (redakcja), Mirco Tangherlini (ilustracje), Umberto Veronesi (wstęp); Wydawnictwo JEDNOŚĆ (www.jednosc.com.pl), s. 288, oprawa twarda, kolorowe grafiki, duży format 230×330 mm, cena 49 zł.

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds