Praca dawniej – konkurs dla seniorów!

Praca dawniej – konkurs dla seniorów!

Jeśli masz ukończone 60 lat i chcesz zabawić się w podróż do przeszłości, weź udział w nowym konkursie dla seniorów i prześlij swoje zdjęcie z dawnej pracy. Do wygrania cenne nagrody!

Jak wyglądała codzienność w różnych zawodach na przełomie XX i XXI wieku? W jakich profesjach był dostęp do pierwszych komputerów? Kim byli cinkciarze? Jak się pracowało 30 lat temu? Jeśli pamiętasz czasy, kiedy pisało się na maszynie, dzwoniło z budki telefonicznej, a urlop spędzano na wczasach pod gruszą, pomóż ożywić te wspomnienia!
Konkurs skierowany jest do wszystkich osób mających ukończony 60. rok życia, z województw śląskiego i małopolskiego. Jeśli senior należy do lokalnego Klubu Seniora i uczęszcza do placówki kulturalnej, może podać jej nazwę w formularzu zgłoszeniowym, ale nie jest to warunek konieczny.

Konkurs Praca dawniej! Jak wziąć udział

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz konkursowy, który znajdziecie pod linkiem aplikuj.pl/konkurs-senior. W zgłoszeniu trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podać: imię i nazwisko uczestnika, dane kontaktowe i maksymalnie 3 pliki graficzne (skany/zdjęcia oryginalnych fotografii) przedstawiające osoby na starych fotografiach. Można dołączyć opis zdjęć (co i kogo przedstawiają). UWAGA: Do konkursu może zgłosić seniora inna osoba (krewny, opiekun, pracownik domu kultury itp.), wystarczy, że wypełniając formularz, poda swoje dane kontaktowe w polu „dane zgłaszającego”. W takim przypadku zgłaszający przesyła skan(y) fotografii uczestnika w jego imieniu.
Zgłoszenia można przesyłać od 12 czerwca 2020 do 11 września 2020. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpią 23 września 2020.
Laureaci wybrani przez jury otrzymają: telefon Nokia 800 TA-1186, telefon Panasonic KX-TU456EXRE, telefon Maxcom MM760, kursy internetowe, a także książki i gadżety. Organizatorzy przewidują również Nagrodę Specjalną dla ośrodka kultury, z którego napłynie najwięcej zgłoszeń do konkursu – bon wartości 800 zł na zakup sprzętów i wyposażenia.

Ruszają warsztaty filmowe dla seniorów. Nabór ogólnopolski!

Powstaje Polskie Archiwum Filmów Domowych. Seniorze, zgłoś swoje bezcenne archiwa!

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds