SANATORIUM MIŁOŚCI: 7. edycja programu [casting]

SANATORIUM MIŁOŚCI: 7. edycja programu [casting]

Trwa nabór uczestników do siódmej edycji programu „Sanatorium miłości”. To okazja dla tych, którzy pragną przeżyć niezapomnianą przygodę, a przede wszystkim… spotkać miłość swojego życia! Wypełnij formularz i weź udział w programie!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl

Sanatorium miłości 7 edycja programu [casting]

„Sanatorium miłości” to autorski format Telewizji Polskiej, który gości na ekranach nieprzerwanie od roku 2019. Jego prowadzącą jest Marta Manowska. Popularność i wysoki poziom oglądalności programu stanowią dowód na to, że po sześćdziesiątce życie wciąż może być pełne ekscytujących przygód. Dzięki udziałowi w telewizyjnym show uczestnicy wracają do domów bogatsi o nowe doświadczenia, przyjaźnie, a czasem nawet i miłość! Nabór do nowej edycji „Sanatorium miłości” już wystartował i potrwa do 18 sierpnia 2024 r. Udział w programie mogą wziąć osoby stanu wolnego, które ukończyły 60. rok życia.

Zobacz również: Sanatorium Miłości. Rozmowa z bohaterkami I edycji programu TVP

Formularz zgłoszeniowy do programu „Sanatorium miłości”

Formularz zgłoszeniowy do programu „Sanatorium miłości” dostępny jest wyłącznie online. Formularz zgłoszeniowy do programu „Sanatorium miłości” znajdziesz i wypełnisz TUTAJ 

źródło: TVP

Zobacz również: Nigdy nie mów nigdy! Rozmowa z Moniką Zajączkowską z Sanatorium Miłości


Jeżeli interesują Cię informacje na temat sanatorium miłości, zapisz się do Newslettera Gazety Senior i bądź na bieżąco! Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: Co zabrać do sanatorium? [LISTA DO POBRANIA]

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds