“Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.” kobieca powieść Moniki Zajączkowskiej z „Sanatorium Miłości”

“Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.” kobieca powieść Moniki Zajączkowskiej z „Sanatorium Miłości”

“Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.” autorstwa Moniki Zajączkowskiej to kobieca powieść obyczajowa z wątkiem romantycznym, w której główna bohaterka mierzy się z problemami dnia codziennego i toczy wewnętrzną walkę zabarwioną filozoficznie, a przy tym także humorystycznie. Książka, stanowiąca doskonałe antidotum na stres i gorsze samopoczucie, będzie dostępna w największych księgarniach stacjonarnych i internetowych w Polsce.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

“Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.” Moniki Zajączkowskiej

“Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.” stanowi potwierdzenie tego, że życie to nieustające pasmo zmian. Książka ukazuje, że nawet w najcięższej sytuacji, tuż za rogiem może czekać wiele niespodzianek od losu, które uruchamiają machinę zwrotów w życiowym scenariuszu. W tej publikacji nie brakuje nieoczywistych zbiegów okoliczności, pozornie przypadkowych spotkań oraz zaskakujących, niełatwych i często kierowanych emocjami decyzji. Wewnętrzne rozterki, moralne upadki i irracjonalne zachowania przeplatają się tam z uczuciem oczarowania i spełnienia. Zupełnie jak w życiu.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Monika Zajączkowska o książce

– Moją książkę kieruję głównie do kobiet, uważam, że jej lektura może mieć doskonałe działanie terapeutyczne dla tych z nas, które właśnie przechodzą trudne chwile w swoim życiu. Wierzę, że zawarte w niej wątki humorystyczne i psychologiczne, inspirowane częściowo moimi własnymi doświadczeniami, będą uzdrowieniem dusz czytelniczek, które poszukują skutecznego motywatora do podjęcia zmian oraz sposobu na nabranie pozytywnego spojrzenia na rzeczywistość. W mojej publikacji nie zapominam jednak również o wartościowych mężczyznach. Myślę, że “Sanatorium uczuć…” stanowi ukłon w ich kierunku i na nich również może działać budująco – mówi Monika Zajączkowska, autorka książki “Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B”.

Reklama Reklama PolisyTravel

Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B – Fabuła

Główna bohaterka książki, Iga, jest czterdziestoletnią, świeżo upieczoną rozwódką z niską samooceną, dorosłym synem i bagażem beznadziejnych wspomnień. Nieoczekiwanie podczas spaceru w parku spotyka atrakcyjnego mężczyznę. Opędza się od tego przystojniaka, jak od komornika, ale to na nic. Na  przyjęciu u przyjaciółki znowu zjawia się on. Zaczyna się dziać. Mózg lewituje za ciałem próbującym ogarnąć stado oszalałych ze szczęścia motyli. Uczucie rozkwita, jednak splot zaskakujących wydarzeń wywraca poukładane dotąd życie kobiety do góry nogami.  W międzyczasie talent z młodzieńczych lat daje o sobie znać. Iga zaczyna malować obrazy, które robią duże wrażenie na znawcach tematu. Obsypane kwieciem łąki nabierają niezwykłej aury na jej płótnach i wzbudzają zachwyt profesjonalistów. Z jednej strony sukcesy, z drugiej porażki. Bohaterkę unosi wysoka fala, która powoduje weryfikację dotychczasowych przekonań. Iga rozpaczliwie stwierdza, że w ogóle siebie nie znała, a iloraz inteligencji w sprawach damsko-męskich ma wysoce za niski. Czy naprawdę jest już za późno, by naprawić kaskadę błędów?

O autorce „Sanatorium uczuć”

Monika Zajączkowska "Sanatorium uczuć"

Monika Zajączkowska „Sanatorium uczuć”

Monika Zajączkowska – z wykształcenia pedagog pracy socjalnej, z zawodu animator kultury, prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci. Miłośniczka ogrodowych zakątków, teatru i dobrej książki. Uczestniczka czwartej edycji programu Sanatorium Miłości. Pierwsze opowiadanie napisała w wieku 16 lat. Potraktowała je jako wprawkę w trzymaniu pióra i wątku. Potem przyszły kolejne teksty: scenariusze, opowiadania, bajki. Publikacji doczekała się jedna z nich – Kicia Micia, jednak wiele wylądowało w szufladzie. Powieść “Sanatorium uczuć…” jest pierwszą opublikowaną. Autorka wprowadza w niej humorystyczną narrację, przez co zmienia spojrzenie czytelnika na codzienne problemy swoich bohaterów. Ta książka może być doskonałym antidotum na stres i przygnębienie.

O BookEdit. Self-publishing

Książka, wydana w wydawnictwie BookEdit, dostępna jest w sprzedaży w największych polskich księgarniach stacjonarnych i internetowych już od 28 października.

BookEdit to wydawnictwo działające w modelu self-publishing, alternatywnym w stosunku do klasycznych wydawnictw. Współpracuje z doświadczonymi recenzentami, redaktorami i grafikami, wspierając autorów podczas wszystkich etapów pracy nad książką. W ofercie marki znajdują się książki drukowane, e-booki i audiobooki, a także profesjonalna korekta i redakcja, ghostwriting i copywriting. BookEdit działa w oparciu o takie wartości, jak jakość, niezależność i twórcza wolność. Oferta wydawnictwa skierowana jest do zawodowych pisarzy, debiutantów, blogerów i celebrytów, firm i korporacji, a także do tych wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej książki.

Patronami medialnymi powieści są portale nakanapie.pl, kobietamag.pl, dlalejdis.pl, Gazeta Senior oraz telewizja TVS.


Jeśli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Sanatorium Miłości. Rozmowa z bohaterkami I edycji programu TVP

„Sanatorium miłości” Iwony i Gerarda – o historii, która zatoczyła koło

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds