Seniorze, nie daj się oszukać [Kupuj na garnki.pl]

Seniorze, nie daj się oszukać [Kupuj na garnki.pl]

Osoby starsze miewają problemy z asertywnością, o czym często przekonują się same – niestety, gdy jest już za późno. Najlepszym przykładem trudnej odmowy jest popularna praktyka prezentacji, podczas których seniorom oferowane są m.in.  sprzęty kuchenne. Czy warto korzystać z takich okazji? Gdzie kupić kuchenne akcesoria bezpiecznie i w dobrej cenie? W internecie na Garnki.pl 

Materiał reklamowy Garnki.pl

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Czy warto kupować garnki na pokazach i prezentacjach?

Dzwoni telefon, senior otrzymuje zaproszenie na prezentację osławionych garnków lub pytanie o możliwość zaprezentowania ich w jego własnym domu i z grzeczności wyraża na to zgodę. Później pada ofiarą psychologicznej manipulacji, w ramach której oferowany produkt wydaje się nie tylko najlepszy na świecie, ale też dostępny w niesamowicie okazyjnej cenie. Trudno w takim przypadku odmówić zakupu.

Jednak sprzedawcy są doskonale przygotowani na odmowę i w wielu przypadkach udaje im się sprzedać średniej jakości towar po cenie znacznie wyższej niż rynkowa. Klient pozostawiony jest ze złudzeniem, że skorzystał z doskonałej okazji. Później często okazuje się, że towaru nie da się zwrócić, że w podpisanej umowie znalazło się mnóstwo dodatkowych warunków ujętych „małym druczkiem”, a garnki wcale nie są tak świetne, jak to obiecywał sprzedawca. Jeśli więc nie warto kupować takich produktów na pokazach i prezentacjach, to gdzie nabyć garnki i akcesoria kuchenne?

Zakupy przez Internet – dlaczego to bezpieczne rozwiązanie?

Wciąż można spotkać się z opinią wśród seniorów, że zakupy w sklepie internetowym są bardziej ryzykowne niż zakupy stacjonarne, nawet u tak zwanych domokrążców. Tymczasem każdy sklep online ma obowiązek przestrzegania praw konsumenta i gwarantowania bezpieczeństwa jego zakupom. Kupując garnki i pozostałe kuchenne wyposażenie w sklepie garnki.pl, klient ma prawo odstąpić od umowy nawet bez podania przyczyny w ciągu 14 dni i po prostu zwrócić towar, który nie spełnia jego oczekiwań, otrzymując przy tym zwrot pieniędzy. Ma też możliwość dokonania dobrze przemyślanego wyboru, bez presji i nacisku ze strony sprzedawcy. Może wybrać najwygodniejszą formę płatności i dostawy, czego ma prawo oczekiwać dzisiaj właściwie od każdego sklepu internetowego. Istotne jest również to, że kupując przez Internet senior ma możliwość porównania cech produktów, zapoznania się z opiniami na ich temat i sprawdzenia, ile faktycznie kosztują. Dzięki temu zachowuje kontrolę nad tym, ile środków poświęca na towar określonej jakości.

Kuchnia sercem domu – warto dobrze ją wyposażyć!

Kuchnia to nie tylko miejsce, w którym powstają pyszne potrawy. Bardzo często takie pomieszczenie jest sercem całego domu – skupia nie tylko domowników, ale także gości, których podejmuje się przy posiłku lub przy kawie i ciastku. W polskich domach rodzinne gotowanie ma głęboko zakorzenioną tradycję. Wiele osób z utęsknieniem wspomina kuchnię swojej mamy, babci, prababci. Nic w tym dziwnego, bowiem często potrafią one wyczarować w garnkach prawdziwe cuda. Ważne jednak, aby mogły one dysponować odpowiednim wyposażeniem, z którym praca staje się po prostu łatwiejsza i przebiega znacznie sprawniej. Odpowiednie garnki, patelnie i akcesoria stanowią podstawowe narzędzie w rękach kucharki czy kucharza. Są też ważnym elementem aranżacji, więc tworzą we wnętrzu kuchni atmosferę przytulności, domowego ciepła, elegancji czy nowoczesności.

Garnki i przybory kuchenne w ofercie garnki.pl

Garnki pojedyncze oraz zestawy garnków, a także patelnie, brytfanny, czajniki i wszelkiego typu przybory kuchenne – od sztućców, poprzez komplety noży, aż po akcesoria, takie jak łopatki czy mieszadła – wszystko to można znaleźć w ofercie sklepu garnki.pl. Asortyment jest bardzo bogaty, ponieważ w ciągu wielu lat kuchennego doświadczenia większość domowych kucharek i kucharzy ma już swoje własne preferencje, jeśli chodzi o dobór garnków czy poszczególnych, nawet najdrobniejszych akcesoriów kuchennych. Poza tym, sklep oferuje swoim klientom produkty wykonane z różnych materiałów, w różnej cenie i w różnym stylu. Łatwo jest więc wybrać w nim funkcjonalne i idealnie prezentujące się wyposażenie do kuchni najwyższej jakości.


Jeśli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Jak dobrać kule ortopedyczne? [PORADNIK od Kule.pl]

Laski dla seniora praktyczne, solidne i modne modele [od Kule.pl]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds