Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu? [Bezpłatne próbki]

Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu? [Bezpłatne próbki]

Nietrzymanie moczu może pojawić się w każdym wieku i bez względu na płeć. Statystycznie, doświadczają go częściej kobiety, głównie ze względu na anatomię układu moczowego czy przebyte porody. Mimo że nietrzymanie moczu bywa problematyczne, to istnieje wiele sposobów, aby sobie z nim radzić. Jednym z nich są wyroby higieniczne polskiej marki Seni.

Pamiętaj, że w przypadku zaobserwowania u siebie objawów nietrzymania moczu należy skontaktować się z lekarzem (rodzinnym, urologiem, fizjoterapeutą uroginekologicznym), który dobierze odpowiedni sposób leczenia!

Materiał reklamowy seni.pl

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu? Rozwiązania Seni

Marka Seni od wielu lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu oraz opiekunom osób przewlekle chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty chłonne i pielęgnacyjne doskonałej jakości. Zależnie od stopnia nasilenia nietrzymania moczu oraz osobistych preferencji, Seni oferuje szeroką gamę produktów, między innymi wkładki na nietrzymanie moczu Seni Lady i Seni Man, a także majtki chłonne Seni Active.

Dla Kobiet

Seni Lady to dyskretne wkładki na nietrzymanie moczu dostępne aż w 9 poziomach chłonności. Przeznaczone są dla aktywnych kobiet z lekkim i średnim nietrzymaniem moczu. Wkładki na nietrzymanie moczu Seni Lady zapewniają suchość i neutralizację przykrego zapachu moczu, co jest gwarancją bezpieczeństwa i dyskrecji. Są testowane dermatologiczne, łagodne dla skóry, wygodne i łatwo je założyć – wystarczy przykleić je do bielizny.

Seni Lady Produkty

Nowością w ofercie dla kobiet jest bielizna chłonna Seni Lady Pants w brzoskwiniowym kolorze. Seni Lady Pants są produktem o anatomicznym kształcie i obniżonym stanie. Dzięki swojej budowie są w stanie związać nawet dużą ilość moczu, będąc jednocześnie produktem blisko przylegającym do ciała, niewidocznym pod ubraniem.

Seni Lady Pants

Dla Mężczyzn

Wkładki urologiczne dla mężczyzn potrzebujących pewnego zabezpieczenia przy kropelkowym, lekkim i średnim nietrzymaniu moczu. Linia Seni Man składa się z 5 wkładek o różnych stopniach chłonności, aby skutecznie chronić mężczyzn przed niechcianymi wyciekami. Dwie różne konstrukcje, “ochraniacza bokserskiego” i “łódeczki”, dają możliwość dopasowania wkładki do indywidualnych potrzeb. Specjalne granulki (super absorbent) we wkładzie chłonnym zapewniają suchość i redukują nieprzyjemny zapach. Wkładki nie szeleszczą, są miękkie i dyskretne. Pewne mocowanie do bielizny zapewnia poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad problemem.

Seni Man

Uniwersalne

Seni Active to wygodne majtki chłonne, które zakłada się jak zwykłą bieliznę. To optymalne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo. Majtki chłonne przypominają zwykłą bieliznę, umożliwiając dalsze korzystanie z toalety – samodzielnie lub z pomocą opiekuna. Pomagają też zachować pewność siebie, tak cenną dla spokojnego funkcjonowania chorego wśród bliskich i znajomych, przy wyjściu na spacer czy rehabilitację. Aby zmienić majtki na nowe, wystarczy rozerwać szwy boczne i wyrzucić majtki do kosza. Dzięki nieszeleszczącemu, miękkiemu i oddychającemu materiałowi, gwarantują dyskrecję, nie odznaczając się pod ubraniem. Zapewniają wysokie poczucie suchości, a zawarty w nich specjalne mikro granulki zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapach moczu. Dostępne w czterech poziomach chłonności, w rozmiarach od S do XXL.

Bezpłatne zapoznanie się z produktem [Zamów online TU]

Na stronie internetowej www.seni.pl zamówić można bezpłatną próbkę, dzięki której możliwe jest przetestowanie wybranego produktu przed podjęciem decyzji o zakupie.

Produkty Seni dostępne są w aptekach, sklepach medycznych, a także w Internecie, np. w oficjalnym sklepie producenta www.seni24.pl

Wiedza i rozwiązania od Seni

Marka Seni jest partnerem wielu projektów edukacyjnych, takich jak np. Kontynent Kobiet, w ramach którego powstał bezpłatny poradnik na temat nietrzymania moczu u kobiet – https://kontynentkobiet.pl/zamow-poradnik. Poradnik dostępny jest w  formie bezpłatnego e-book’a lub w formie drukowanej, którą można zamówić do domu.

Poradnik 77 faktów dotyczących nietrzymana moczu


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również:

Wypadanie macicy – skuteczne metody leczenia nieoperacyjnego

Seks seniorów, randki emerytów, zdrowie intymne i higiena po 60. Seksualność seniorów BEZ TABU

Polki odwołują wizyty u ginekologa – rak nie czeka [cytologia płynna czy konwencjonalna]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds