„SUPERBOHATEROWIE” Paolo Genovese. KINO DLA SENIORA  [ZWIASTUN]

„SUPERBOHATEROWIE” Paolo Genovese. KINO DLA SENIORA [ZWIASTUN]

Paolo Genovese nie trzeba nikomu przedstawiać. Włoski specjalista od relacji międzyludzkich i reżyser przebojów „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” oraz „The Place”, wraca do Polski z kolejnym filmem. I choć „Superbohaterowie” to z pozoru film lekki i przyjemny, porusza tematy, które dotyczą większości z nas. 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

„Superbohaterowie” – fabuła

Najnowszy film włoskiego reżysera Paolo Genovese to opowieść o związkach i tym, jaką rolę odgrywa w nich czas. Reżyser, podobnie jak w swoich poprzednich produkcjach, stawia proste, ale głębokie i celne pytania. Tym razem zastanawiając się, czy miłość na całe życie wymaga określonych supermocy i czy istnieje recepta na udany związek. A jeśli nie?

Bohaterów filmu poznajemy w chwili, gdy jako młodzi ludzie zakochują się w sobie na zabój. Są przekonani, że miłość dana jest raz na zawsze i już do końca swoich dni będą szczęśliwi. Z biegiem czasu okazuje się jednak, że wspólne życie to nie tylko idylla, ale i mnóstwo trudnych chwil, z którymi niełatwo sobie poradzić. Tytułowi superbohaterowie walczą o utrzymanie związku, przechodząc przez różne, często skrajne, stany emocjonalne – bliskość i samotność, kłamstwa i uczuciowe rozterki, sekrety i zdrady.

W główne role wcieliły się tu gwiazdy włoskiego kina: Jasmine Trinca („Pokój syna”, „Sekret bogini Fortuny”) oraz Alessandro Borghi („Suburra”, „The Place”).

„Superbohaterowie” – polski zwiastun

Film „Superbohaterowie” polscy widzowie będą mogli zobaczyć film w kinach już od 22 lipca. Będzie on dostępny także w sieci kin Cinema City.

Cykl Kino dla seniora

Cykl promujący kinematografię wśród seniorów to inicjatywa Gazety Senior oraz Aurora Films. Chcemy w ten sposób wyróżnić widzów powyżej 60 roku życia, którzy są świadomymi i wrażliwymi odbiorcami sztuki filmowej.

Kino dla seniora konkursy

W ramach Kina dla senior organizujemy konkursy, w którym można zdobyć podwójne zaproszenie na polecane produkcje do Kina we Wrocławiu. Zachęcamy do śledzenia portalu GazetaSenior.pl i Facebooka.

Artykuł Partnerski


Jeśli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Kino dla seniora w czerwcu i lipcu. Sprawdź, co polecaliśmy.

KINO DLA SENIORA „Księgarnia w Paryżu” – poetycka i wzruszająca opowieść [ZWIASTUN]

„Między dwoma światami” poruszająca historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. KINO DLA SENIORA [ZWIASTUN]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds