„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” – ta komedia rozbawi całą rodzinę do łez! [ZWIASTUN]

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” – ta komedia rozbawi całą rodzinę do łez! [ZWIASTUN]

Cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż. Brzmi znajomo? Tak zaczęła się filmowa seria „Grzechów”, która zgromadziła na świecie miliony widzów. Nowa część wielkiego francuskiego hitu pojawi się w kinach już 22 lipca.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Francuski hit, który rozbawił miliony widzów

Seria „Grzechów” zebrała w sumie ponad 30 milionów widzów w samej Francji i stała się jedną z najbardziej kasowych francuskich komedii w historii. Warto przekonać się na czym polega fenomen rodziny Verneuil. Trzecia część, czyli „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” dalej dostarcza wszystko, za co widzowie kochają tę serię – niepoprawny politycznie humor, wzruszenia i rozrywkę dla całej rodziny.

W pierwszej odsłonie cyklu pt. „Za jakie grzechy, dobry Boże” poznajemy państwa Verneuil (Chiristian Clavier i Chantal Lauby), którzy mają na wydaniu ostatnią z czterech córek. Pozostałe nie do końca wpisały się w tradycyjny model rodziny Verneuil – zięciowie są bowiem różnych ras i religii (Rachid to muzułmanin pochodzenia algierskiego, David jest Żydem z rodziną w Izraelu, a Chao jest z Chin). Gdy ostatnia córka przyprowadzi na spotkanie rodzinne wesołego Charles’a pochodzącego z Wybrzeża Kości Słoniowej, możemy spodziewać się kłopotów, ale też wielu zabawnych sytuacji.

W drugiej części pt. „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże” nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Rodzice postanowią zrobić wszystko, żeby rodzina pozostała w komplecie na miejscu, nad Sekwaną. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina. Fani pierwszej odsłony „Grzechów” dostali w drugiej części wszystko, za co kochają tę serię – niepoprawny politycznie humor, wzruszenia i rozrywkę dla całej rodziny.

Najzabawniejsza rodzina we Francji

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” powiększa rodzinę o teściów z różnych kontynentów. 40 lat małżeństwa minęło przecież jak jeden… grzech! Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

Warto przypomnieć, że francuskie komedie cieszą się w Polsce ogromną popularnością – wystarczy wspomnieć chociażby takie tytuły jak „Nietykalni”, „Nic do oclenia”, „Jeszcze dalej niż północ”, czy kultowy „Żandarm z St. Tropez”. Według wielu widzów i krytyków państwa Verneuil z serii „Grzechów” można z czystym sumieniem nazwać najzabawniejszą francuską rodziną! Warto przekonać się o tym w kinie.

Sprawdź, w jakich kinach jest grany film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”

Artykuł Parnerski


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds