Turnus rehabilitacyjny w Jarosławcu. Albatros SPA&SKI zaprasza seniorów

Turnus rehabilitacyjny w Jarosławcu. Albatros SPA&SKI zaprasza seniorów

Planujesz urlop i zastanawiasz się, jak połączyć przyjemne z pożytecznym? A może szukasz idealnego prezentu dla swoich rodziców? Turnusy rehabilitacyjne nad morzem to świetna alternatywa dla tradycyjnych sanatoriów. Podczas prozdrowotnego wypoczynku, nie tylko poprawisz swoją kondycję fizyczną, ale także zadbasz o swoje zdrowie psychiczne. Sprawdź turnusy rehabilitacyjne w Albatrosie!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Prozdrowotna turystyka dla seniora turnus zdrowotny nad morzem

Coraz więcej seniorów decyduje się na wyjazd leczniczy, który pozwala połączyć wypoczynek z turnusem zdrowotnym. Niewątpliwą zaletą takiego urlopu jest kompleksowa opieka wysokokwalifikowanego zespołu terapeutycznego. Odpoczywając, możesz postawić na profilaktykę lub wybrać zabiegi, które mogą pomóc Ci w uporaniu się z kłopotliwymi dolegliwościami. Odpowiednie działania mogą przecież zapobiec nawrotom licznych chorób.

Urlop z zabiegami to idealne rozwiązanie dla aktywnych seniorów. Sprawdzą się zarówno w przypadku osób pracujących na emeryturze, jak i zabieganych dziadków pochłoniętych opieką nad wnukami. Będzie to także doskonały wybór dla każdego, kto potrzebują wypoczynku po wielu latach ciężkiej pracy lub dla pacjentów chorujących na przewlekłe choroby. Skorzystaj z zabiegów, jeśli zależy Ci na poprawie oraz utrzymaniu dobrej kondycji.

Turnusy w Jarosławcu – kto może skorzystać?

Wyjazdy lecznicze będą skuteczne w przypadku osób z niepełnosprawnością oraz tych cierpiących na problemy w obrębie narządów ruchu. Pomogą uporać się z dolegliwościami towarzyszącymi wadom postawy (w tym skoliozie), chorobom kręgosłupa oraz zmianom reumatoidalnym. Co więcej, możesz skorzystać z oferty prozdrowotnych urlopów, jeśli cierpisz na choroby endokrynologiczne (np. niedoczynność/nadczynność tarczycy) lub metaboliczne (w tym cukrzycę lub otyłość). Zabiegi pozytywnie wpłyną także na stan zdrowia pacjentek po mastektomii.

Albatros-SPA&SKI-Jarosławiec-pokoj-2-os

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem wyróżniają się holistycznym podejściem do ludzkiego organizmu. Podczas wypoczynku będziesz mógł skorzystać z kompleksowej opieki, która pozwoli na natychmiastowe zauważenie poprawy kondycji. Personel ośrodka Albatros wie, jak ważne jest zadbanie zarówno o strefę fizyczną, jak i psycho-emocjonalną pacjenta.

Jarosławiec i okolice – ulubione miejsce wypoczynku seniora

Jarosławiec to sprawdzone miejsce prozdrowotnego i proaktywnego urlopu. Tym co wyróżnia nadmorską miejscowość jest jej usytuowanie w okolicy dwóch jezior Kopań i Wicko. Szczególny mikroklimat „Zielonych Płuc Polski” pomaga w leczeniu wielu schorzeń oraz dolegliwości. Bogate w jod czyste powietrze korzystnie wpłynie na samopoczucie osób, cierpiących na problemy z tarczycą.

sztuczna-plaza-dubaj-jarosławiec Każdy miłośnik aktywnego wypoczynku, zachwyci się czystą wodą miejskiego kąpieliska oraz sztuczną plażą Dubaj, która ma ponad 5 hektarów i jest największą sztuczną plażą w Europie. W Jarosławcu wybierzesz się na rejs statkiem, popływasz łódką oraz pojeździsz konno. W okolicy można odwiedzić także latarnię morską oraz podziwiać ryglową zabudowę z XIX-wieku lub krajobraz roztaczający się z punktu widokowego na klifie. Do dyspozycji turystów i wczasowiczów jest również bogata oferta gastronomiczna – ponad 50 restauracji i smażalni ryb.

Będąc w Jarosławcu odwiedź także Słowiński Park Narodowy z jedynymi w Polsce „ruchomymi wydmami” oraz Skansen Słowińców w Klukach. To muzeum etnograficzne przeniesie Cię w świat XVIII-wiecznych kaszubskich zagród i budynków gospodarskich. Szeroki wybór atrakcji turystycznych będzie stanowić doskonałe uzupełnienie turnusu zdrowotnego nad morzem.

Turnus prozdrowotny i rehabilitacyjny – dlaczego warto skorzystać na emeryturze?

Albatros w Jarosławcu organizuje kompleksowe turnusy zdrowotne nad morzem. Turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne są realizowane poza tłumnym szczytem sezonu (lipiec, sierpień). Podczas 14-dniowego pobytu możesz skorzystać z nawet 40 zabiegów, poprzedzonych konsultacjami. Do dyspozycji odwiedzających otwarte jest także SPA, w którym znajduje się kryty i letni basen, jacuzzi oraz sauna. 1,5 hektara terenu zielonego oraz baza sportowa zachęcają do aktywnego wypoczynku i spacerów. Oferta turnusu obejmuje także pełne wyżywienie – śniadanie i kolacje w formie bufetu oraz serwowany obiad. Kucharze odpowiadają na potrzeby każdego miłośnika wyśmienitej kuchni polskiej.

Albatros-SPA&SKI-Jarosławiec-basen

Pomiędzy zabiegami czas umilą Ci liczne animacje i zabawy towarzyskie. Gry sportowe, wieczorki taneczne oraz wspólne seanse filmowe, sprawią, że będzie to niezapomniany urlop. Podczas wyjazdu leczniczego możesz korzystać także z bogatej oferty Jarosławca. Liczne atrakcje sprawią, że nie będziesz się nudzić. Połącz wypoczynek w ciekawej nadmorskiej miejscowości z troską o zdrowie!

Więcej informacji, rezerwacje pod numerem tel. +4859 810 94 69 lub e-mailowo: rehabilitacja@albatros-jaroslawiec.pl

ALBATROS SPA & SKI, ul. Uzdrowiskowa 3, 76-107 Jarosławiec.

Więcej informacji: www.albatros-jaroslawiec.pl

Artykuł Partnerski


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds