Turnus rehabilitacyjny w Jarosławcu. Albatros SPA&SKI zaprasza seniorów

Turnus rehabilitacyjny w Jarosławcu. Albatros SPA&SKI zaprasza seniorów

Planujesz urlop i zastanawiasz się, jak połączyć przyjemne z pożytecznym? A może szukasz idealnego prezentu dla swoich rodziców? Turnusy rehabilitacyjne nad morzem to świetna alternatywa dla tradycyjnych sanatoriów. Podczas prozdrowotnego wypoczynku, nie tylko poprawisz swoją kondycję fizyczną, ale także zadbasz o swoje zdrowie psychiczne. Sprawdź turnusy rehabilitacyjne w Albatrosie!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Prozdrowotna turystyka dla seniora turnus zdrowotny nad morzem

Coraz więcej seniorów decyduje się na wyjazd leczniczy, który pozwala połączyć wypoczynek z turnusem zdrowotnym. Niewątpliwą zaletą takiego urlopu jest kompleksowa opieka wysokokwalifikowanego zespołu terapeutycznego. Odpoczywając, możesz postawić na profilaktykę lub wybrać zabiegi, które mogą pomóc Ci w uporaniu się z kłopotliwymi dolegliwościami. Odpowiednie działania mogą przecież zapobiec nawrotom licznych chorób.

Urlop z zabiegami to idealne rozwiązanie dla aktywnych seniorów. Sprawdzą się zarówno w przypadku osób pracujących na emeryturze, jak i zabieganych dziadków pochłoniętych opieką nad wnukami. Będzie to także doskonały wybór dla każdego, kto potrzebują wypoczynku po wielu latach ciężkiej pracy lub dla pacjentów chorujących na przewlekłe choroby. Skorzystaj z zabiegów, jeśli zależy Ci na poprawie oraz utrzymaniu dobrej kondycji.

Turnusy w Jarosławcu – kto może skorzystać?

Wyjazdy lecznicze będą skuteczne w przypadku osób z niepełnosprawnością oraz tych cierpiących na problemy w obrębie narządów ruchu. Pomogą uporać się z dolegliwościami towarzyszącymi wadom postawy (w tym skoliozie), chorobom kręgosłupa oraz zmianom reumatoidalnym. Co więcej, możesz skorzystać z oferty prozdrowotnych urlopów, jeśli cierpisz na choroby endokrynologiczne (np. niedoczynność/nadczynność tarczycy) lub metaboliczne (w tym cukrzycę lub otyłość). Zabiegi pozytywnie wpłyną także na stan zdrowia pacjentek po mastektomii.

Albatros-SPA&SKI-Jarosławiec-pokoj-2-os

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem wyróżniają się holistycznym podejściem do ludzkiego organizmu. Podczas wypoczynku będziesz mógł skorzystać z kompleksowej opieki, która pozwoli na natychmiastowe zauważenie poprawy kondycji. Personel ośrodka Albatros wie, jak ważne jest zadbanie zarówno o strefę fizyczną, jak i psycho-emocjonalną pacjenta.

Jarosławiec i okolice – ulubione miejsce wypoczynku seniora

Jarosławiec to sprawdzone miejsce prozdrowotnego i proaktywnego urlopu. Tym co wyróżnia nadmorską miejscowość jest jej usytuowanie w okolicy dwóch jezior Kopań i Wicko. Szczególny mikroklimat „Zielonych Płuc Polski” pomaga w leczeniu wielu schorzeń oraz dolegliwości. Bogate w jod czyste powietrze korzystnie wpłynie na samopoczucie osób, cierpiących na problemy z tarczycą.

sztuczna-plaza-dubaj-jarosławiecKażdy miłośnik aktywnego wypoczynku, zachwyci się czystą wodą miejskiego kąpieliska oraz sztuczną plażą Dubaj, która ma ponad 5 hektarów i jest największą sztuczną plażą w Europie. W Jarosławcu wybierzesz się na rejs statkiem, popływasz łódką oraz pojeździsz konno. W okolicy można odwiedzić także latarnię morską oraz podziwiać ryglową zabudowę z XIX-wieku lub krajobraz roztaczający się z punktu widokowego na klifie. Do dyspozycji turystów i wczasowiczów jest również bogata oferta gastronomiczna – ponad 50 restauracji i smażalni ryb.

Będąc w Jarosławcu odwiedź także Słowiński Park Narodowy z jedynymi w Polsce „ruchomymi wydmami” oraz Skansen Słowińców w Klukach. To muzeum etnograficzne przeniesie Cię w świat XVIII-wiecznych kaszubskich zagród i budynków gospodarskich. Szeroki wybór atrakcji turystycznych będzie stanowić doskonałe uzupełnienie turnusu zdrowotnego nad morzem.

Turnus prozdrowotny i rehabilitacyjny – dlaczego warto skorzystać na emeryturze?

Albatros w Jarosławcu organizuje kompleksowe turnusy zdrowotne nad morzem. Turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne są realizowane poza tłumnym szczytem sezonu (lipiec, sierpień). Podczas 14-dniowego pobytu możesz skorzystać z nawet 40 zabiegów, poprzedzonych konsultacjami. Do dyspozycji odwiedzających otwarte jest także SPA, w którym znajduje się kryty i letni basen, jacuzzi oraz sauna. 1,5 hektara terenu zielonego oraz baza sportowa zachęcają do aktywnego wypoczynku i spacerów. Oferta turnusu obejmuje także pełne wyżywienie – śniadanie i kolacje w formie bufetu oraz serwowany obiad. Kucharze odpowiadają na potrzeby każdego miłośnika wyśmienitej kuchni polskiej.

Albatros-SPA&SKI-Jarosławiec-basen

Pomiędzy zabiegami czas umilą Ci liczne animacje i zabawy towarzyskie. Gry sportowe, wieczorki taneczne oraz wspólne seanse filmowe, sprawią, że będzie to niezapomniany urlop. Podczas wyjazdu leczniczego możesz korzystać także z bogatej oferty Jarosławca. Liczne atrakcje sprawią, że nie będziesz się nudzić. Połącz wypoczynek w ciekawej nadmorskiej miejscowości z troską o zdrowie!

Więcej informacji, rezerwacje pod numerem tel. +4859 810 94 69 lub e-mailowo: rehabilitacja@albatros-jaroslawiec.pl

ALBATROS SPA & SKI, ul. Uzdrowiskowa 3, 76-107 Jarosławiec.

Więcej informacji: www.albatros-jaroslawiec.pl

Artykuł Partnerski


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Kategorie
Udostępnij