W jakie akcesoria do smartwatchy Xiaomi warto zainwestować?

W jakie akcesoria do smartwatchy Xiaomi warto zainwestować?

Kupując nowy smartwatch, warto od razu dobrać do niego dodatkowe akcesoria. Dzięki nim nie tylko zwiększysz komfort korzystania z urządzenia, ale także zabezpieczysz zegarek przed uszkodzeniami. Zastanawiasz się, w jakie gadżety najlepiej zainwestować? Poznaj 3 przydatne akcesoria do smartwatchy Xiaomi, które przydadzą się każdemu!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Materiał reklamowy XGSM

Paski i bransolety

Za pomocą zapasowego paska w prosty i szybki sposób odmienisz wygląd urządzenia. Dzięki temu z łatwością dopasujesz smartwatch do każdej stylizacji, począwszy od tej sportowej, poprzez casualową, aż po bardzo elegancką. Silikonowe i gumowe opaski świetnie sprawdzą się, jeśli z zegarka chcesz korzystać np. podczas treningu. Minimalistyczny skórzany pasek, doskonale dopełni z kolei codzienny look. Ci, którzy lubią bardziej eleganckie rozwiązania, powinni z kolei zdecydować się na metalową bransoletę. Opisane wyżej akcesoria do smartwatchy Xiaomi dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego z łatwością znajdziesz pasek, który będzie się dobrze prezentował zarówno na męskim, jak i na kobiecym nadgarstku.

Nakładki na ekran do smartwatchy Xiaomi

Tarcza zegarka, podobnie zresztą jak ekran telefonu, narażona jest na powstawanie pęknięć i zarysowań. Aby uniknąć tego problemu, zainwestuj w zakup ochronnej nakładki. Wśród akcesoriów do smartwatchy Xiaomi znajdziesz m.in. szkła hartowane i folie ochronne, które zabezpieczą tarczę zegarka przed zarysowaniami czy pęknięciami. Te pierwsze doskonale amortyzują uderzenia oraz chronią delikatny wyświetlacz przed zadrapaniem. Folie hybrydowe są z kolei cieniutkie i całkowicie przejrzyste.  Dzięki temu nie wpływają na czułość panelu dotykowego czy odwzorowanie kolorów. Wiele z nich ma specjalną zakrzywioną konstrukcję, dzięki czemu chronią nie tylko płaską powierzchnię, lecz również krawędzie wyświetlacza.

Jakie inne akcesoria do smartwatchy Xiaomi mogą Ci się przydać?

Smartwatch to gadżet, który wymaga regularnego ładowania. Kupując zegarek, pomyśl zatem o zapasowej ładowarce, z której będziesz korzystać np. w samochodzie czy w biurze. Wśród akcesoriów do smartwatchy Xiaomi znajdziesz zarówno klasyczne kable z wtyczką USB, jak i te wyposażone w cewkę indukcyjną. Za pomocą drugiego z rozwiązań swój inteligentny zegarek naładujesz bezprzewodowo.

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds