Wczasy w Pogorzelicy poza sezonem – oferta dla seniorów! [OW Komandor]

Wczasy w Pogorzelicy poza sezonem – oferta dla seniorów! [OW Komandor]

Wakacje nad polskim morzem pozwalają nie tylko wypocząć, lecz również zadbać o zdrowie. Seniorzy najchętniej wybierają niezatłoczone miejscowości, takie jak Pogorzelica, w których dodatkowo mogą korzystać z dobrodziejstw natury. Ośrodek Komandor zaprasza wszystkie osoby 60+ poza ścisłym sezonem, proponując komfortowe warunki pobytu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Materiał reklamowy OW Komandor

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Wczasy dla seniorów w maju i we wrześniu

Seniorzy coraz częściej decydują się wyjechać na wakacje poza sezonem. Nad polskim morzem jest wtedy znacznie spokojniej – nie trzeba obawiać się tłumu turystów ani wysokich temperatur, które czasami nie pozwalają wychodzić na zewnątrz w ciągu dnia. Wręcz przeciwnie, w maju oraz we wrześniu jest stosunkowo ciepło, dlatego z powodzeniem można korzystać z okolicznych, niezatłoczonych plaż. Wczasy poza sezonem to doskonała okazja do odpoczynku psychicznego, a także zadbania o swoje zdrowie fizyczne. Spacery po plaży czy po lesie pozwalają nie tylko dotlenić organizm, ale też popracować nad kondycją. Na urlop można wybrać się w towarzystwie przyjaciół lub wnuków, pokazując najmłodszym uroki polskiego morza.

Ośrodek Komandor – oferta dla osób 60+

W nadmorskiej Pogorzelicy zlokalizowany jest Ośrodek Wypoczynkowy Komandor, który przygotował dla osób 60+ specjalną ofertę wakacyjną. Można z niej skorzystać w dniach od 15 do 30 maja 2023 r. oraz od 9 do 24 września 2023 r., a więc poza ścisłym sezonem. Cena 7-dniowego pobytu wynosi 1150 zł za osobę, natomiast każda kolejna doba będzie kosztowała 150 zł. W cenie zawarte są w niej:

  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach,
  • wyżywienie (3 posiłki dziennie – najlepsze jedzenie nad morzem),
  • wieczorek taneczny,
  • ognisko,
  • animacje (zajęcia z jogi oraz Nordic Walking na plaży).

Ośrodek dysponuje pokojami 2,3,4 osobowymi z łazienką oraz TV. Seniorzy mają dostęp do tarasu bądź trawnika, mogą również wypożyczyć parawan na plażę. Warto mieć na uwadze, że miejsce jest dobrze przystosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15, a kończy o godzinie 10.

OW Komandor pokój

Zmotoryzowani mają możliwość zaparkowania samochodu przed Ośrodkiem. Seniorzy mają możliwość wypożyczenia rowerów czy sprzętu sportowego bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Ośrodek dysponuje częścią rekreacyjno-sportową, gdzie można pograć w siatkówkę, koszykówkę, kometki czy ping ponga. Dodatkowo do dyspozycji dzieci pozostaje plac zabaw. Wszystko po to, aby zapewnić sobie oraz wnukom aktywny wypoczynek, przynoszący szereg korzyści dla zdrowia.

Co ważne, seniorzy mogą też skorzystać z programu animacyjnego  zajęcia prowadzi doświadczony animator, który organizuje lekcje jogi oraz Nordic Walking na plaży przy sprzyjających warunkach pogodowych. W Ośrodku Komandor seniorzy mogą wypoczywać tak, jak chcą – aktywnie bądź relaksując się w sali TV czy w zaciszu własnego pokoju.

Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Pogorzelicy?

Pogorzelica to doskonałe miejsce dla każdego seniora, który chciałby wypocząć w spokojnych warunkach, w naturalnym otoczeniu. Zainteresowani mogą udać się na piękną plażę lub w okolice jezior Konarzewo i Liwia Łuża. Dużą popularnością wśród turystów cieszą się również lasy sosnowe. Warto zwrócić uwagę nie tylko na efekt estetyczny, ale także prozdrowotny. To właśnie obecność sosen sprawia, że Pogorzelica może poszczycić swoim własnym mikroklimatem. Korzystnie wpływa on na zdrowie, zwłaszcza w kontekście górnych dróg oddechowych. Turyści chętnie korzystają również z kolei wąskotorowej „Ciuchcia – Retro – Expres”, która wyjeżdża rano z Gryfic i przez cały dzień kursuje przez następujące miejscowości: Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica. Ciuchcia kursuje od czerwca do września, natomiast poza sezonem cały tabor można zobaczyć w Muzeum Kolei Wąskotorowych w Gryficach. Seniorzy mogą skorzystać z oferty Ośrodka Jeździeckiego Czahary, który umożliwia przejażdżkę konną zarówno osobom początkującym, jak i mającym już w tej materii pewne doświadczenie. Turysta może udać się w podróż po placu, lecz również w terenie, na przykład po plaży. Bogate zaplecze rozrywkowe oraz gastronomiczne Pogorzelicy powoduje, że choć jest to spokojna miejscowość, to nie sposób się tutaj nudzić.

OW Komandor więcej informacji, rezerwacje tel. +48 696 521 854 , e-mail: rezerwacje@owkomandor.pl

OW Komandor [Galeria zdjęć]


Jeśli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również:

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds