WIELKANOC, MAJÓWKA lub WCZASY nad morzem za 13. emeryturę [Lubatur]

WIELKANOC, MAJÓWKA lub WCZASY nad morzem za 13. emeryturę [Lubatur]

Wypoczynek nad polskim morzem nie musi wiązać się z koniecznością poniesienia wysokich kosztów. W wybranych miesiącach sfinansować go można z 13. emerytury. Ciekawą alternatywą jest też spędzenie świąt Wielkanocnych czy Majówki w ustronnym miejscu, gdzie wrażeń z pewnością nie zabraknie.

Materiał reklamowy Biura Turystycznego Lubatur

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Wypoczynek poza sezonem – dlaczego warto?

Tłumy turystów, upały, wysokie ceny – z tym wszystkim należy się liczyć, wyjeżdżając na wakacje w sezonie letnim. Tymczasem doskonałą alternatywą dla seniorów jest wypoczynek nad polskim morzem poza sezonem, w spokojnych warunkach. Dużą rolę odgrywa tutaj atrakcyjna cena – wakacje przed i po majówce mogą okazać się nawet o połowę tańsze w stosunku do cen, z którymi należy liczyć się w lipcu i sierpniu. Spędzenie urlopu w miejscowościach nadmorskich pozwala cieszyć się czystym, przepełnionym jodem powietrzem, który ma niemały wpływ na drogi oddechowe i prawidłową pracę tarczycy.

Gdzie wybrać się na urlop?

Kompleksowa obsługa, smaczne posiłki oraz komfortowe warunki pobytu zapewniają seniorom Ośrodki Wypoczynkowe DIUNA, zlokalizowane nad polskim morzem.

Emeryci zakwaterowywani są w dwuosobowych pokojach, otrzymują również 3 pełne posiłki dziennie oraz podwieczorek. Grupy zorganizowane mogą zostać przewiezione na miejsce z dowolnego miasta w Polsce, natomiast osoby prywatne dowożone są z Będzina i Katowic. We wszystkich ośrodkach seniorzy mogą skorzystać ze specjalnych animacji, które z pewnością umilą im pobyt. Organizatorem wczasów jest Biuro Turystyczne Lubatur. Warto zapoznać się z 3 ofertami specjalnymi, dotyczącymi wyjazdów w okresie Wielkanocy lub Majówki oraz wczasów w cenie 13. emerytury wiosną 2023 r.

Wielkanoc 2023 nad polskim morzem

Oferta specjalna obejmuje wyjazd nad polskie morze w okresie świąt wielkanocnych. Seniorzy mogą zostać zakwaterowani w jednym z wybranych ośrodków DIUNA, zlokalizowanych w Darłówku, Łebie bądź Jastrzębiej Górze. Cena obejmuje: zakwaterowanie w komfortowo wyposażonych pokojach, wyżywienie, w tym specjalne menu wielkanocne, lokalną wycieczkę całodniową z przewodnikiem, przejazd klimatyzowanym autokarem.

Majówka 2023 nad Bałtykiem

Długi weekend majowy nad polskim morzem to propozycja dla seniorów, którzy chcieliby wypocząć jeszcze przed nadejściem lata. Oferta dostępna jest w ośrodkach DIUNA zlokalizowanych w Darłówku, Łebie, Jastrzębiej Górze, Pogorzelicy, Wiciu. W cenie zawarte są: zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, przejazd autokarem, wyżywienie, bankiet z muzyką na żywo. Wczasy potrwają 8 dni, podczas których seniorzy będą mogli skorzystać z uroków Bałtyku.

Nad morze za 13. emeryturę w 2023 r.

Seniorzy, którzy chcieliby wybrać się nad polskie morze zarówno przed majówką, jak i po niej, mogą skorzystać ze specjalnej oferty, jaką są wczasy w cenie 13. emerytury. Jego zaletą jest przede wszystkim atrakcyjna cena, lecz warto też zwrócić uwagę na szereg atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. Wśród nich znajduje się między innymi bankiet, całodniowa wycieczka czy rejs statkiem po morzu. Pobyt trwa 11 dni.

Dodatki do emerytury 2023, czyli 13. i 14. emerytura, waloryzacja, zwrot podatku, 500plus dla seniora, 200plus [ZESTAWIENIE]

Pobyt w ośrodkach wypoczynkowych DIUNA – dla kogo?

Oferta Lubatur skierowana jest przede wszystkim do grup zorganizowanych, takich jak uniwersytety trzeciego wieku, koła seniora i PZERiI. W tym przypadku transport turystów organizowany jest z różnych miejsc zlokalizowanych na terenie Polski. Wypoczynek w grupach zorganizowanych zyskuje na popularności, a dodatkowo pozwala seniorom spędzić czas w gronie przyjaciół. Niemniej jednak z propozycji Lubatur mogą także skorzystać osoby starsze, które nie są zrzeszone w żadnej organizacji. W ich przypadku transport ma miejsce wyłącznie z Katowic oraz Będzina. Seniorzy mogą liczyć na komfortowy przejazd wysokiej klasy autokarem, wyposażonym w WC oraz klimatyzację.

Na co warto zwrócić uwagę, rezerwując pobyt?

Decydują się na wakacje z Lubaturem, nie trzeba bać się ukrytych kosztów – biuro gwarantuje bowiem niezmienność ceny. W uzasadnionych sytuacjach organizator umożliwia seniorom rezygnację z wyjazdu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Mowa tutaj na przykład o nagłym zachorowaniu. Warto rozważyć także wczasy nad polskim morzem z wnukami – w przypadku dzieci do 12. roku życia obowiązuje 50 proc. zniżki. Wspólne wakacje z najmłodszymi to doskonały sposób na świetną zabawę oraz zacieśnienie więzi rodzinnych. Dzieci o wiele efektywniej wypoczywają poza sezonem, jednocześnie, podobnie jak dziadkowie, korzystając z czystego, wypełnionego jodem powietrza. Wakacje nad polskim morzem warto zarezerwować już dziś, gdyż liczba miejsc w wybranych terminach jest ograniczona.

Wczasy dla seniora. Katalog wczasów biura Lubatur

Warto zapoznać się z szeroką ofertą firmy prezentowaną w katalogu online, który obejrzysz TUTAJ Znajdują się tam dokładne opisy ośrodków wczasowych i szczegółowe informacje na temat każdego pobytu. Miłej lektury i jeszcze milszego wypoczynku.


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Wczasy dla seniora. Urlop w cenie 13. emerytury! [MAJ, CZERWIEC, WRZESIEŃ 2023]

Dodatki do emerytury 2023, czyli 13. i 14. emerytura, waloryzacja, zwrot podatku, 500plus dla seniora, 200plus [ZESTAWIENIE]

 

 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds