Wiosna – czas na wypoczynek na tarasie

Wiosna – czas na wypoczynek na tarasie

Każdy właściciel własnego ogródka lubi czasem odpocząć na tarasie. Otaczająca taras zieleń i świeże powietrze zapewniają spokój i pozwalają na relaks, który jest niezwykle ważny dla każdego z nas. Odpoczynek na świeżym powietrzu na tarasie pozwoli nam odzyskać równowagę psychiczna i bez trudu powrócić do codziennej pracy czy obowiązków. Aby swobodnie odpocząć w ogrodzie warto wyposażyć taras we wszelkie niezbędne sprzęty i meble ogrodowe.

Jak chcesz urządzić swój taras?

W zależności od preferencji i odpowiedniego doboru mebli możesz stworzyć taras w nowoczesnym, klasycznym lub tradycyjnym stylu. Jeśli wybierzesz zestaw mebli ogrodowych z technorattanu, nie musisz martwić się o ich trwałość ani konserwację, gdyż technorattan to nowoczesny materiał stworzony z myślą o współczesnych klientach.Meble ogrodowe z technorattanu mogą być nowoczesne lub klasyczne. Inną propozycją są drewniane meble stylizowane na tradycyjne. Starannie wykonane z drewna wyglądają również stylowo i zwykle cieszą się popularnością w ogrodach domów jednorodzinnych, a także w ogródkach restauracji i kawiarni.

Taras w nowoczesnej oprawie

Modny design mebli ogrodowych kojarzy się obecnie z Meble z technorattanu stanowią jedną z najbardziej popularnych opcji z uwagi na wiele zalet. Zwykle są to proste i wygodne meble o klasycznych kształtach. Ze względu na lekki materiał są również mobilne, bez trudu można je przestawiać zmieniając aranżację tarasu. Wśród najnowszych propozycji mebli tarasowych z technorattanu warto zwrócić uwagę na zestaw Trivento z narożnikiem wypoczynkowym. To funkcjonalne i niezwykle wygodne meble z miękkimi, pikowanymi poduszkami wykonanymi z solidnej tkaniny. Narożnik na regulowane oparcie i składa się z czterech segmentów, które można łatwo połączyć. W zestawie znajduje się stół z blatem z hartowanego szkła o grubości 5 mm oraz możliwością regulowania wysokości.

Łatwa pielęgnacja nowoczesnych mebli rattanowych

Meble ogrodowe z tworzywa sztucznego nie są wymagające i nie trzeba im poświęcać zbyt dużo czasu, aby były w dobrym stanie i służyły nam wiele lat. Technorattan to trwały materiał, odporny na promienie UV oraz wodę, dlatego przez wiele lat zachowuje niezmienny, efektowny wygląda. Ponadto, co warto podkreślić, nie wymaga specjalistycznych płynów do czyszczenia.

Drewniane meble ogrodowe – bliżej natury

Zestaw mebli ogrodowych Meranti Square został wykonany z egzotycznego drewna odpornego na zmienne warunki aury w naszym kraju. Składa się on z czterech krzeseł oraz stołu z blatem w kształcie kwadratu, który został tak zaprojektowany, aby do środka wstawić parasol ogrodowy. Krzesła są wygodne zapewniając odpowiednie podparcie plecom dzięki regulowanym w 7 pozycjach oparciom. Dodatkowym wyposażeniem uzupełniającym zestaw mebli może być drewniany barek na kółkach z kolekcji Meranti. To podręczny mebel, na który można odłożyć talerze czy potrawy, jeśli mamy zbyt mało miejsca na stole. Barek posiada dwie funkcjonalne tace: górna jest zdejmowana w razie potrzeby, natomiast dolna została przymocowana na stałe. Wyposażono ja w wygodny uchwyt na butelki. Poza tym barek posiada wygodną rączkę do przesuwania.

Artykuł partnera

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds