Złap rybę i wypuść! Zawody Wędkarskie dla Seniorów!

Do udziału w II Zawodach Wędkarskich Seniorów 60+ o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa zapraszamy mieszkańców Krakowa oraz członków PZW Okręgu Kraków w wieku 60+. Wędkarze łowią ryby, którym następnie zwracają wolność. Zabawa jest przednia.

II Zawody Wędkarskie Seniorów 60+ o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

II Zawody Wędkarskie Seniorów 60+ o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

Dla uczestników przewidziano darmowy poczęstunek, dla wszystkich grill i wspólne śpiewy. – Warto przyjechać, poczuć atmosferę i miło spędzić czas, nawet jeśli nie jest się wędkarzem – zachęca Stanisław Samek, prezes Koła PZW Rzemieślnik. Rejestracja ruszyła już 3 września i potrwa do 17 września. Zapisy pod nr tel. 12 265 65 53 (w godz. 10.00-14.00) lub 506 089 738 oraz przy ul. Berka Joselewicza 28 w Centrum Aktywności Seniorów „Senior w Centrum”, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00.
– Pierwsze zawody to był niepokój, jak wypadną, czy pogoda i ryby dopiszą. Udział wzięło około 35 wędkarzy seniorów. Wszystko się udało. W tym roku dzięki szerszej informacji mamy nadzieję, że zgłosi się jeszcze więcej uczestników – dodaje Stanisław Samek.
Zapytany, czy sam wystartuje, odpowiada: – Nie biorę udziału, bo jeszcze mi trochę brakuje, choć niewiele, ale chętnie podejmuję się organizacji, oddając swoje serce tym zawodom.
Zawody organizowane są przez Kościół dla Miasta Krakowa we współpracy z Zarządem Okręgu PZW Kraków oraz Kołem Rzemieślnik PZW. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Miasta Krakowa.
Życzymy wszystkim uczestnikom połamania wędki!

Reklama Reklama SU Bałtyk

Termin: 22 września, w godz. 8.00-16.00
Miejsce zawodów: Łowisko Podgórki Tynieckie – zbiornik górny

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds