Zmiana numerów kont w Skok Stefczyka! Pamiętaj o podaniu nowego numeru do ZUS’u

Zmiana numerów kont w Skok Stefczyka! Pamiętaj o podaniu nowego numeru do ZUS’u

Osoby, którym ZUS przelewa emerytury lub renty na konto bankowe w Skok Stefczyka musza najpóźniej do 17 stycznia 2020 roku złożyć dyspozycje wypłat z nowym numerem konta. Jest to efekt zmiany numeru kont w Skok Stefczyka. Wniosek złożony w ZUS musi zawierać podpis osoby uprawnionej do jego zgłoszenia tj. właściciela konta lub jego pełnomocnika.

Ponieważ Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa poinformowała Zakład, iż zmiana rachunków płatniczych może dotyczyć również członków innych kas zachęcam wszystkich klientów kas do sprawdzenia czy właśnie ich nie dotyczy zmiana numeru konta – mówi Iwona Kowalska-Matis Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Pozwoli to nam na terminowe przelanie pieniędzy na już nowe konto – dodaje. Jest to bardzo ważne z tego względu, że wpłaty dokonane przez ZUS w lutym na dotychczasowe numery kont będą zwracane do Zakładu z powodu niemożności ich doręczenia.

Przeczytaj również

Czym jest niezdolność do samodzielnej egzystencji?

Gdzie znaleźć dokumenty do emerytury?

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds