CRS Clinic – skuteczne leczenie ortopedyczne i przeciwbólowe

CRS Clinic – skuteczne leczenie ortopedyczne i przeciwbólowe

CRS Clinic to nowoczesna klinika, która pomaga pacjentom w leczeniu różnego rodzaju schorzeń o podłożu ortopedycznym. Kompleksowa opieka nad pacjentem, najnowsze metody diagnostyki i sprzęt na najwyższym poziomie to tylko niektóre z powodów, dla których warto jej zaufać. Dlaczego jeszcze warto umówić się na konsultację ze specjalistami z CRS Clinic? Sprawdź!

Materiał reklamowy CRS Clinic

CRS Clinic – jakie specjalizacje oferuje?

CRS Clinic powstało z myślą o pacjentach, którzy na co dzień borykają się z chorobami ortopedycznymi. Placówka idzie jednak o krok dalej, oferując leczenie przeciwbólowe zarówno stawów, jak i kręgosłupa. Jest to bardzo dobra wiadomość dla Ciebie, jeśli od długiego czasu zmagasz się z podobnymi problemami zdrowotnymi, ale nie chcesz poddawać się leczeniu operacyjnemu.

Warto skorzystać z zabiegów sonochirurgii. Przeprowadzane są one z wykorzystaniem małoinwazyjnych metod leczenia ortopedycznego. Jest to możliwe dzięki monitorowaniu obrazu USG. Lekarz może na bieżąco śledzić poruszanie się np. igły w czasie procedury, co zapewnia bardzo wysoką dokładność. Co ważne, sonochirurgia w wielu przypadkach jest dobrą alternatywą dla operacji.

W klinice CRS można także skorzystać z porady ortopedycznej. Masz do wyboru trzy warianty: konsultacja, konsultacja z badaniem USG lub konsultacja z USG i zabiegiem sonochirurgicznym. Jest to bardzo dobry sposób na postawienie trafnej diagnozy, wdrożenie leczenia i przyspieszenie procesu dochodzenia do zdrowia. Nie bez powodu decyduje się na niego wielu sportowców, którym zależy na jak najszybszym powrocie do treningów.

Pytania dotyczące rehabilitacji i fizjoterapii

W CRS Clinic zatrudnieni są najlepszej klasy fizjoterapeuci, dzięki którym możliwe jest doprowadzenie klientów do pełni sprawności. Zaufanie do lekarzy to podstawa, dlatego w placówce pracują tylko i wyłącznie sprawdzeni specjaliści, którzy są w stanie pomóc ci uporać się bólem i dyskomfortem podczas ruchu. W praktyce mowa zarówno o bólach stawów, jak i kręgosłupa.

Jeśli chodzi o pracę z fizjoterapeutą w przypadku tych pierwszych, możesz skorzystać z pomocy przy niwelowaniu bólu spowodowanego m.in. przeciążeniami bioder, kolan, barku czy też nadgarstka. Pomoże również przy ostrogach piętowych czy też zespołu kanału cieśni nadgarstka.

Od dłuższego czasu borykasz się z dyskopatią lędźwiową lub szyjną? A może cierpisz na rwę kulszową lub ramienną? Zapisz się na fizjoterapię do specjalistów z CRS Clinic. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabiegów skrojonych na miarę Twoich dolegliwości będziesz mógł wrócić do sprawności i cieszyć się pełnią życia.

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds