Garden Party – jakie akcesoria warto skompletować?

Garden Party to popularna forma organizowania różnorodnych przyjęć. W ten sposób urządza się okrągłe urodziny, roczek, imieniny, rocznicę ślubu, a nawet wesele. Taka impreza wymaga jednak użycia odpowiednich akcesoriów. Słomki papierowe, plastikowa zastawa, jednorazowe bieżniki – na co warto postawić? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

garden party

Zdjęcie autorstwa Askar Abayev z Pexels

Papierowe słomki do napojów

Podczas imprez plenerowych nie może oczywiście zabraknąć oryginalnych napojów alkoholowych lub bezalkoholowych. Najczęściej podajemy je w jednorazowych kubeczkach, które na tego typu przyjęciach sprawdzają się najlepiej. Skoro zatem szkło nie jest szczególnie oryginalne, można nadrobić ozdobną słomką. Idealnym rozwiązaniem na tego typu imprezy są słomki papierowe. Występują one w sklepach w różnorodnych formach i kolorach. Można na przykład spotkać idealne wersje na baby shower z motywem smoczków, wózków, małych stópek albo śpioszków. Popularne są też słomki papierowe tematyczne na dziecięce garden party, w tym te z bohaterami z bajek albo zwierzętami. Nie można też zapominać o typowych modelach na wieczór panieński z… motywami stosownymi do tej okazji. Dostępne są nadto klasyczne i proste warianty słomek. Można je również kupić w różnych kolorach – od klasycznego brązu, przez pastelowy róż, aż po te mieniącymi się złotymi refleksami.

Papierowe talerzyki i drewniane sztućce

Podczas organizowania Garden Party należy też pamiętać o odpowiedniej zastawie. Z pewnością bowiem zaserwujesz rozmaite smakołyki. Może coś z grilla albo przekąski na zimno? Potrzebne są Ci zatem nie tylko słomki papierowe, ale również talerzyki oraz sztućce. Polecamy je oczywiście także w wersji papierowej lub drewnianej. Takie akcesoria są bowiem w pełni ekologiczne. Nie zaśmiecają zatem otaczającego nas środowiska. Biodegradowalne sztućce i talerze nie muszą być przy tym nudne. Podobnie jak słomki papierowe występują one bowiem nie tylko w wariantach białych i beżowych, ale również tych kolorowych. Niebieskie, czerwone, różowe, zielone, złote, srebrne – możesz wybrać swój ulubiony kolor z naprawdę pokaźnej palety barw. Po imprezie nie trzeba natomiast martwić się o ich zmywanie, ponieważ bez wyrzutów sumienia można je po prostu wyrzucić do kosza.

W mniejszych i większych opakowaniach

Wspomniane słomki papierowe, papierowa zastawa i drewniane sztućce to absolutne must have każdego garden party. Oczywiście w specjalistycznych sklepach dostępne są one w opakowaniach o różnej pojemności. Znajdą się komplety dla 6, 24 osób, a także te niemal hurtowe. To akcesoria nie tylko praktyczne, ale również bardzo efektowne. Łatwo z nimi zorganizować tematyczną imprezę.

Artykuł partnerski

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds