Gazeta Senior wydanie luty 02/2023

Lutowe wydanie zaczynamy od rozmowy z Andrzejem Wiśniewskim. Stałym Czytelnikom „Gazety Senior” postaci słusznie kojarzonej z redaktorem rubryki kulturalnej. Dziś mamy okazję zaprezentować jego wokalne oblicze, a pretekstem ku temu jest jego udział w 4 edycji programu The Voice Senior. Gorąco polecamy!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Zdrowe finanse seniora 2023

Oczywiście nie zabrakło finansowych tematów, m.in. aktualnych informacji dotyczących marcowej waloryzacji i obowiązkowego zestawienia kwot [TABELA netto-brutto] TUTAJ, czy aktualności na temat ulg, w tym ulg na leki, które pochłaniają zawsze sporą część senioralnego budżetu.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Współczesny senior 2023

Andrzej Wasilewski pisze o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach seniorów, co zdaje się powoli i punktowo dostrzegać samorząd. Przeczytacie także relację Andrzeja z IV Kongresu Ogólnopolskiej Federacji Rad Seniorów.

Poruszamy temat przemocy wobec osób starszych oraz prezentujemy nowe narzędzie do przeciwdziałania jej.

W rubryce psychologia dr Jadwiga Kwiek wyjaśnia, skąd się bierze nadwrażliwość emocjonalna, a Klaudia Latosik i Olga Żukowicz radzą, co zrobić, jeśli mężczyzna nie ma ochoty na seks.

Reklama Reklama PolisyTravel

Kultura dla seniora luty 2023

Wzruszający list Czytelniczki, którą zainspirował cykl Kasi Bulicz-Kasprzak pt. „Piszemy”, który publikowaliśmy w minionym roku.

Gorąco zachęcamy do oglądania najciekawszych produkcji filmowych na srebrnym ekranie. Mnóstwo ważnych, pięknych i zabawnych filmów w kinach już w LUTYM, m.in. „Chora na siebie” rewelacyjna tragikomedia – w kinach od 3 lutego [ZWIASTUN].

W ramach filmowych spotkań dla seniorów w Kinie Nowe Horyzonty zobaczyć można m.in „Till”, „Chleb i sól”, „Słoń” czy „Lunana. Szkoła na końcu świata” [ZWIASTUN]

I wiele, wiele innych ciekawych wiadomości dla najstarszych.

„Gazeta Senior” luty 2023 –  – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

„Gazeta Senior” luty 2023


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Jak zamówić prenumeratę „Gazety Senior” do domu przez Internet? [INSTRUKCJA GRAFICZNA]

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds