Gazeta Senior wydanie luty 02/2023

Lutowe wydanie zaczynamy od rozmowy z Andrzejem Wiśniewskim. Stałym Czytelnikom „Gazety Senior” postaci słusznie kojarzonej z redaktorem rubryki kulturalnej. Dziś mamy okazję zaprezentować jego wokalne oblicze, a pretekstem ku temu jest jego udział w 4 edycji programu The Voice Senior. Gorąco polecamy!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Zdrowe finanse seniora 2023

Oczywiście nie zabrakło finansowych tematów, m.in. aktualnych informacji dotyczących marcowej waloryzacji i obowiązkowego zestawienia kwot [TABELA netto-brutto] TUTAJ, czy aktualności na temat ulg, w tym ulg na leki, które pochłaniają zawsze sporą część senioralnego budżetu.

Współczesny senior 2023

Andrzej Wasilewski pisze o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach seniorów, co zdaje się powoli i punktowo dostrzegać samorząd. Przeczytacie także relację Andrzeja z IV Kongresu Ogólnopolskiej Federacji Rad Seniorów.

Poruszamy temat przemocy wobec osób starszych oraz prezentujemy nowe narzędzie do przeciwdziałania jej.

W rubryce psychologia dr Jadwiga Kwiek wyjaśnia, skąd się bierze nadwrażliwość emocjonalna, a Klaudia Latosik i Olga Żukowicz radzą, co zrobić, jeśli mężczyzna nie ma ochoty na seks.

Autopromocja Prenumerata Gazety Senior

Kultura dla seniora luty 2023

Wzruszający list Czytelniczki, którą zainspirował cykl Kasi Bulicz-Kasprzak pt. „Piszemy”, który publikowaliśmy w minionym roku.

Gorąco zachęcamy do oglądania najciekawszych produkcji filmowych na srebrnym ekranie. Mnóstwo ważnych, pięknych i zabawnych filmów w kinach już w LUTYM, m.in. „Chora na siebie” rewelacyjna tragikomedia – w kinach od 3 lutego [ZWIASTUN].

W ramach filmowych spotkań dla seniorów w Kinie Nowe Horyzonty zobaczyć można m.in „Till”, „Chleb i sól”, „Słoń” czy „Lunana. Szkoła na końcu świata” [ZWIASTUN]

I wiele, wiele innych ciekawych wiadomości dla najstarszych.

„Gazeta Senior” luty 2023 czytaj bezpłatnie online TUTAJ

„Gazeta Senior” luty 2023


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Jak zamówić prenumeratę „Gazety Senior” do domu przez Internet? [INSTRUKCJA GRAFICZNA]

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.