Pierwsze Senioralia w 2021 r!  Start, harmonogram, zaproszenie dla seniorów i twórców z całej Polski!

Pierwsze Senioralia w 2021 r! Start, harmonogram, zaproszenie dla seniorów i twórców z całej Polski!

Pandemia nie pozwala na zorganizowanie Łódzkich Senioraliów w tradycyjnej formie, dlatego Miasto Łódź postawiło na wydarzenie w formie hybrydowej – „w sieci”, jak i w plenerze. Atutem przyjętej formuły jest otwartość na szerokie  grono twórców i odbiorców z całej Polski.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Plan „VII Łódzkich Senioraliów” 15 – 29 maja 2021 r.

Inauguracja Uroczysta inauguracja tym razem to wydarzenie sportowo – rekreacyjne w plenerze z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. W trosce o zdrowie i kondycję seniorów odbędzie się leśny marsz nordic walking połączony z grą terenową.

Reklama Reklama SU Bałtyk

2 tygodnie wydarzeń

Wydarzenia przygotowane przez Miasto Łódź oraz partnerów odbędą się online, jak i w plenerze. Zostaną podzielone na kategorie: zdrowie, kultura, edukacja, sport/rekreacja. Będzie to szeroka oferta spotkań i transmisji online od wykładów, warsztatów, lekcji pokazowych, zajęć sportowych, spotkań tematycznych, po spektakle i koncerty

Reklama Reklama PolisyTravel

Finał – 29 maja 2021

Finał tegorocznej edycji Łódzkich Senioraliów, w formie koncert Chóru Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, będzie transmitowany na żywo w mediach społecznościowych. W miejsce drukowanego co roku informatora powstanie elektroniczna publikacja z harmonogram Senioraliów, którą będzie można znaleźć na stronie urzędu miasta TUTAJ. Więcej informacji na bieżąco na Facebook’u TUTAJ

Zaproszenie dla seniorów z całej Polski

Ponieważ większość wydarzeń odbędzie się online, do współtworzenia tegorocznej edycji Łódzkich Senioraliów organizatorzy zapraszają seniorów, instytucje i organizację pozarządowe z całej Polski. Forma jest dowolna: wykłady, zajęcia sportowe, warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami realizowane na żywo np. na fb lub na teams/ zoom, także w formie nagrań.
Kontakt do koordynatora: tel. 42/638-47-30, e-mail: dlaseniorow@uml.lodz.pl

Łódzkie Senioralia, organizowane od 2014 r., są zachętą dla osób 60+ do aktywnego stylu życia, poszerzania wiedzy, rozwijania pasji, a także wskazanie miejsc, w których mogą rozwijać swój potencjał. W 2020 roku ze względu na pandemię Senioralia nie odbyły się.

Wydarzenie, jak co roku, swoim patronatem objęła Gazeta Senior

fot. UM Łódź

Może Cię zainteresować, jak przebiegała poprzednia edycja Senioraliów w Łodzi:

Atrakcje podczas VI Łódzkich Senioraliów

“Długowieczność w zdrowiu”, czyli radość, sport i seks. KSIĄŻKA Premiera!

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds