IV Mistrzostwa Seniorów: nordic walking i biegi dla aktywnych seniorów [zgłoszenia, kategorie wiekowe]

IV Mistrzostwa Seniorów: nordic walking i biegi dla aktywnych seniorów [zgłoszenia, kategorie wiekowe]

Sport to nie tylko wyniki i rywalizacja. To też wspólne spędzanie czasu, endorfiny i motywacja. Taką dawkę pozytywnych emocji dostarczą IV Mistrzostwa Senioralne w nordic walking i biegach o Puchar Komendanta Miejskiego Policji, które odbędą się pod patronatem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Zapraszamy wszystkich seniorów do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl

IV Mistrzostwa Senioralne w nordic walking i biegach o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Dobre buty sportowe, kijki do nordic walking, butelka z wodą i czapeczka z daszkiem – tyle wystarczy zabrać ze sobą, żeby wziąć udział w IV Mistrzostwach Senioralnych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji. Zawody w dwóch kategoriach: biegach i nordic walking odbędą się w sobotę, 15 czerwca, w godzinach 10:00 – 12:00, w Parku Zachodnim przy Hali Orbita. Startować może każdy, kto ma ochotę zadbać o swoją kondycję, rozgrzać ciało, zacząć dzień solidną porcją endorfin i poprawić samopoczucie. A po satysfakcjonującym wysiłku, uczestnicy będą mogli podzielić się emocjami z pozostałymi zawodnikami przy małym poczęstunku i wspólnie celebrować radość ze zdobytych medali, pucharów i otrzymanych nagród.

Zobacz również: Nordic Walking: idealna aktywność dla seniorów – podpowiadamy jak zacząć!

IV Mistrzostwa Senioralne w nordic walking i biegach: zgłoszenia i kategorie wiekowe

Zdecydowanych do udziału w zawodach nordic walking i biegach zapraszamy w sobotę (15 czerwca br.) od godz. 9:00 rano przed wejście do Hali Orbita, gdzie do godz. 9:45 pod oznakowanym namiotem będzie można zgłosić swój udział w zawodach.

Zawody będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: 60–66 lat, 67–74 lata oraz 75+. Trasa nordic walking wynosi 2 km, a trasa biegowa 4 km.

Dla kibiców i uczestników przygotowano wiele atrakcji, w tym możliwość wyrobienia Wrocławskiej Karty Seniora oraz skorzystanie z konsultacji przy stanowiskach Partnerów wydarzenia. Senioralne Mistrzostwa to nie tylko sport, ale także okazja do nawiązania nowych znajomości i aktywnego spędzenia czasu w miłym otoczeniu przyrody. Do zobaczenia na starcie!

Zdjęcia: Archiwum Organizatorów: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskie Centrum Seniora, Komenda Miejska Policji, Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan i Hala Orbita.

Zobacz również: Jak zacząć przygodę z nordic walking? Sprawdź i wybierz profesjonalne kije z oferty sklepu sportowego Sportano


Jeżeli interesują Cię informacje na temat aktywności seniorów, zapisz się do Newslettera Gazety Senior Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: Krzysztof Cugowsk – ikona polskiego rocka o życiu, muzyce i aktywnym starzeniu się. BONUS: Co za nami, co przed nami – nowy utwór!

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds