Presley & Sinatra – Mirosław Niewiadomski we Wrocławiu i Łodzi

Obaj tak różni, a tak samo fascynujący… Jeden był śpiewającym kelnerem, a drugi podobno porzucił karierę wojskową z powodu ukochanej. Ich głosy – o charakterystycznej, ciepłej barwie – stały się symbolami muzyki rozrywkowej XX wieku.

Frank Sinatra i Elvis Presley śpiewali o własnej drodze w życiu („My Way”) i o miłości („Love Me Tender”). To zawsze była nieprosta droga, na której u początków kariery słyszeli, że nie mają głosu i nie nadają się do świata muzyki. Co do miłości – otaczały ich piękne kobiety (J. Garland, A. Gardner, M. Farrow, P. Presley). Tamtą atmosferę lat 50. I 60. Postarają się wskrzesić muzycy wraz z Mirosławem Niewiadomskim, przenosząc słuchaczy do świata, gdzie nieznajomi w nocy („Strangers in the Night”) upajają się wyzwoloną melodią („Unchained Melody”).

Presley & Sinatra – Mirosław Niewiadomski TERMINY

Wrocław, 5 kwietnia 2020 (niedziela), godz. 17:00
Teatr Polski we Wrocławiu
ul. Gabrieli Zapolskiej 3, 50-032 Wrocław

Łódź, 16 kwietnia 2020 (czwartek), godz. 19:00
Teatr Muzyczny w Łodzi
ul.Północna 47/51, 91-425 Łódź

Repertuar i więcej szczegółów pod LINKIEM TUTAJ 

Presley & Sinatra – Mirosław Niewiadomski. Zniżka dla SENIORÓW

Presley & Sinatra – Mirosław Niewiadomski 10 zł zniżki na zakup biletu tylko w kasach teatru za okazaniem Wrocławskiej Karty Seniora we Wrocławiu lub Miejskiej Karty Seniora w Łodzi.

 

 

Polecamy również:

Narodowa Perła Gruzji już w Polsce!

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds