Teatr Układ Formalny zadaje pytania

Teatr Układ Formalny zadaje pytania

„A miłości bym nie miał” to najnowsze pytanie postawione przez Teatr Układ Formalny.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Internet uzależnia

Od czasu gdy nastał Internet, jedni są nim zafascynowani, a inni uważają, że to zagrożenie. Słabsi i zagrożeni psychicznie szukają rozwiązań w Internecie pod okiem psychiatry. Jesteśmy w tym gnającym do zagłady świecie coraz bardziej samotni i szukamy kontaktu. I to nie sieć, jako taka, jest zagrożeniem, lecz to my sami. Kiedy popadamy w uzależnienie, kiedy tracimy zdrowy rozsądek, można spodziewać się wszystkiego.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Masakra w Isla Vista

Teatr Układ Formalny

Teatr Układ Formalny, „A miłości bym nie miał”, fot.© Jerzy Dudzik

Na terenie kampusu uniwersytetu w Santa Barbara 23 maja 2014 roku doszło do masakry. Młody, odczuwający problemy psychiczne człowiek zabił z premedytacją trzech studentów i trzy studentki, by w końcu popełnić samobójstwo. Okazało się, że bliscy nie potrafili, a może nie chcieli, pomóc rozchwianemu emocjonalnie młodemu człowiekowi.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Incel

Młodość ma swoje prawa i relacje międzypłciowe, w takim tradycyjnym dwupłciowym świecie wywołują napięcia, rozczarowania, ekscytacje. Jednak zdarzają się inciele, osobniki płci męskiej, które z bliżej nieznanych przyczyn odsuwają się od buzujących hormonami i emocjami rówieśników i skazują się na dobrowolny celibat. Może nawet by chcieli dołączyć do grupy, ale obawiają się odrzucenia, pogardy, wyszydzenia. Czasami szukają ratunku w Internecie i trafiają na takich samych incieli. Sfrustrowanych zagłębionych w sobie, nieszczęśliwych, bojących się szukać miłości. W końcu nie każdy jest samcem Alfa. Do czego to prowadzi? Być może dowiecie się w trakcie spektaklu „A miłości bym nie miał”.

Reklama Reklama PolisyTravel

Teatr Układ Formalny

Teatr zadaje pytania. Aktorzy w czasie przedstawienia „A miłości bym nie miał” chcą zachęcić widza do zmierzenia się z tym trudnym tematem. A może to przedstawienie o niespełnionej miłości? Wszak słowo miłość jest w tytule. Czy może taki trochę porąbany męski świat nieszczęśliwych facetów? Czy będziecie chcieli odpowiedzieć sobie na pytania, czy też zadowoli was oglądanie nagich męskich torsów? Szczegóły o przedstawieniu, obsadzie, reżyserii znajdziecie Państwo tutaj, na stronie teatru.

Wrażenia po próbie prasowej „A miłości bym nie miał”

Dobra muzyka, świetna symboliczna scenografia, przekonani do tego, co robią aktorzy. Warto zobaczyć to przedstawienie.

Premiera 25 i 26 września w Centrum Aktywności Lokalnej na Przedmieściu Oławskim, ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego 39 a.

„Mów o sobie, tylko o sobie”. Różewicz we Wrocławiu

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds