VI Tyska Senioriada i II Tyska Spartakiada Seniorów już 3 czerwca [PROGRAM]

VI Tyska Senioriada i II Tyska Spartakiada Seniorów już 3 czerwca [PROGRAM]

3 czerwca 2023 r. w Tychach to seniorzy będą wiedli prym – sportowo i rozrywkowo. II Tyska Spartakiada Seniorów i VI Tyska Senioriada to okazja do spotkania, wykazania się swoimi umiejętnościami, spędzenia czasu aktywnie i na dobrej zabawie.

Patronat medialny „Gazety Senior”

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Dni Seniora Tychy 2023

II Tyska Spartakiada Seniorów

Także w tym roku seniorzy udowodnią, że niejeden może pozazdrościć im wigoru i energii. Kluczowe będą dwa miejsca. Po pierwsze, Arena Lekkoatletyczna przy ulicy Edukacji (tu od 9.00 odbywać będą się rozgrywki sportowe).

VI Tyska Senioriada

Po drugie, ogród Miejskiego Centrum Kultury zapraszający do rekreacyjnego spędzenia czasu na wolnym powietrzu od godziny 15.00 aż do zmroku. Tu poznamy również laureatów Spartakiady. Nie zabraknie występów artystycznych tyskich grup senioralnych, wystawy malarstwa i rękodzieła czy warsztatów. Do świata fantazyjnych nakryć głowy zaprosi Stefania Dyduch w pokazie „Kapelusze mają dusze”, a o 20.15 zebranych porwie do zabawy „Duet Romantica”: Joanna Skibińska i Marian Chrobok, wykonujący taneczne piosenki „Amor Kochanie” czy „Spróbujmy zrobić coś dla siebie”. W ciepły czerwcowy wieczór na pewno usłyszymy największe hity romantycznego duetu. Całość poprowadzi Wojciech Lewandowski.

VI Tyska Senioriada odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tychy Andrzeja Dziuby. II Tyskiej Spartakiadzie Seniorów patronuje Przewodnicząca Rady Miasta Tychy Barbara Konieczna.

Reklama Reklama SU Bałtyk

II Tyska Spartakiada Seniorów PROGRAM

3 czerwca 2023 r., g. 9.00, Arena Lekkoatletyczna, ul. Edukacji 7

Wielobój: bieg na 60 m, nordic walking 500 m, pchnięcie kulą, rzut piłką lekarską do tyłu, rzuty do kosza, tor przeszkód, rzut piłeczką palantową
Zgłoszenia przyjmowane są do 30.05.2023 r. na adres: zgloszenia@mosir.tychy.pl lub UTW. Szczegóły na stronie mosir.tychy.pl

Dodatkowo odbędą się zawody zaliczane do spartakiady

SZACHY SZYBKIE

1 i 2.05.2023 r., g. 15.30-20.00, DDPS „Wrzos” ul. Edukacji 11
zgłoszenia: Kazimierz Stryjski tel. 501 433 362 (należy podać imię, nazwisko i numer telefonu do kontaktu), organizator może przyjąć 30 uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń

BRYDŻ SPORTOWY W PARACH

02.06.2023 r., g. 9.00-15.00, DDPS „WRZOS” Tychy ul. Batorego 57
zgłoszenia mailowe: rutkowski@tcp.pl (należy podać imię, nazwisko i numer telefonu do kontaktu)

Reklama Reklama PolisyTravel

VI Tyska Senioriada PROGRAM

3 czerwca 2023 r., g. 15.00-22.00, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, ul. Boh. Warszawy 26

15.00-19.00 Występy artystyczne tyskich grup senioralnych, wystawa malarstwa i rękodzieła, warsztaty

15.00-16.30 Pokazy i występy Zespołu Ludowego „TĘCZA” z TSM „OSKARD”, zespołu Live Music i zespołu wokalno-muzycznego UTW, Janiny i Mariana Rosiek z SDK „Tęcza” TSM „OSKARD” i Stowarzyszenia Promocji Tańca i Rekreacji z KO „Magdalena” z TSM „OSKARD”

17.00 Rozdanie nagród II Tyskiej Spartakiady Seniorów

17.15-19.00 Występy i pokazy senioralnego zespołu wokalnego PLATYNA, Senioralnej grupy artystyczno-kabaretowej PLATYNA i Grupy tanecznej PLATYNA z Internationaler Bund Polska, Grupy tanecznej z Klubu Seniora Plus z Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej, Zespołu „Pod Zieloną Gwiazdą” działającego w Polskim Związku Niewidomych, „Gitarzystów z Oriona” z Klubu Osiedlowego „Orion” z TSM „OSKARD”

19.20 Stefania Dyduch – pokaz „Kapelusze mają dusze”

20.15. Koncert Duet Romantica

fot. M. Borucka


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również:

VII Kongres Gospodarki Senioralnej [ZAPOWIEDŹ]

Dni Seniora 2023. Senioriady, targi seniora i święta seniorów. KALENDARZ wydarzeń senioralnych. Co, gdzie, kiedy?

 

 

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds